“Відкриті уроки футболу” об’єднали дітей у Соснівці, що на Львівщині

Понад 80 вихованців червоноградської дитячо-юнацької спортивної школи № 2 взяли участь у «Відкритих уроках футболу» на соснівському стадіоні в межах партнерського соціального проєкту Данської ради у справах біженців (Danish Refugee Council, DRC) та Всеукраїнської фундації «Захист прав дітей».

сос-уф-6-min

Розпочався цей соціально-спортивний захід зі спільного виконання Гімну України й освячення священника. Далі в шістьох квадратах на футбольному полі кваліфіковані інструктори-наставники Андрій Смольський, Володимир Гевко, Анастасія Янтуріна, Юрій Олійник, Юрій Гавалко під керівництвом координатора, заступника голови й виконавчого директора Львівської асоціації футболу Степана Понайди, і старшого футбольного тренера Василя Гавалка організували для дітей різноманітні ігри й фізичні вправи, а також надали їм психосоціальну підтримку.

Під час веселих і пізнавальних занять вони водночас навчали дітлахів безпечної поведінки в умовах війни та її наслідків — мінімізації ризиків від вибухонебезпечних предметів, мін, надзвичайних ситуацій тощо.

Дітям подарували футбольні м’ячі, також кожен із них отримав ексклюзивні футболку, кепку, диплом проєкту, набори для малювання й посмакував солодощами із запашним чаєм.

сос-уф-7-min

Львівська асоціація футболу висловлює вдячність працівнику стадіону в Соснівці Юрію Дорошу за відмінну підготовку поля, директору соснівської загальноосвітньої школи І—ІІІ ступенів № 7 Романові Запісоцькому й директору червоноградської ДЮСШ № 2 Олександру Воєводі за сприяння в проведенні цього масштабного спортивного психосоціального заходу.

Нагадаємо, «Відкриті уроки футболу» в межах проєкту DRC проходять у Львівській, Івано-Франківській та Чернівецькій областях. На Львівщині влітку вони вже завітали до Миколаєва та Буська.

 

Джерело: УАФ

You may also like...