156 полісменів завершили навчання, що ґрунтується на глобальній ініціативі ЮНІСЕФ – концепції «Спорт заради розвитку»

У жовтні-листопаді цього року 156 полісменів Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та столиці завершили спеціалізовані тренінги «Застосування концепції «Спорт заради розвитку» у роботі з дітьми» в межах проекту «Кубок Довіри». Серед полісменів, що пройшли навчання – інспектора ювенальної превенції, патрульної поліції, дільничні та курсанти.

Проект «Кубок довіри» побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а участь, розвиток уміння працювати разом як команда, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб повністю реалізувати свій потенціал.

Окрім теоретичних занять, для учасників проекту проведено практичні заняття з вивчення техніки гри у футбол та веселі ігри для знайомства дітей, розвиток координації.

6Кубок Довіри_завершення навчання 5Кубок Довіри_завершення навчання 4Кубок Довіри_завершення навчання 3Кубок Довіри_завершення навчання

Після завершення тренінгів кожний учасник отримав сертифікат про успішне навчання, методичний посібник та наплічник із спортивним інвентарем й футбольним м’ячем для подальшої роботи з дітьми.

7Кубок Довіри_завершення навчання 7Кубок Довіри_завершення навчання

За результатами навчання, в кожній із областей, в яких впроваджується проект «Кубок Довіри», близько двадцяти пар полісменів сформують дитячі футбольні команди та вже найближчим часом проведуть тренування для них. Завдяки такій популярній грі, як футбол, полісмени зможуть безпосередньо спілкуватися з дітьми, разом з ними займатися спортом і, таким чином побудують дружні відносини.

1Кубок Довіри_завершення навчання

В лютому наступного року всі сформовані команди змагатимуться між собою спершу на регіональних турнірах, а в березні  – за «Кубок Довіри» у столиці.

1Кубок Довіри_завершення навчання

Проект впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» та у партнерстві з Національною поліцією України, Федерацією футболу України та Міністерством освіти і науки України.

 

1920x1080ppi_UC (1)

 

 

You may also like...

Напишіть відгук