Проєкт Кубок довіри

Благодійний фонд «Розвиток футболу України» виступив партнером, щодо впровадження проєкту «Кубок Довіри», що передбачає залучення офіцерів поліції та вчителів фізичної культури до роботи з дітьми за концепцією «Спорт заради розвитку»

В межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Головним управлінням Національної поліції в Луганській області, Українською асоціацією футболу та Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацією впроваджує проєкт «Кубок Довіри».
Метою проєкту є покращення якості спілкування поліції з громадянами, побудова довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів задля превенції, профілактики негативних явищ та формування здорового суспільства.
До проєкту були залучені інспектори з ювенальної превенції та вчителі фізичної культури, котрі, використовуючи концепцію «Спорт заради розвитку», працювали з дітьми та співдіяли з громадами 15 населених пунктів Луганської області. У вересні 2020 року полісмени разом із вчителями пройшли спеціалізовані тренінги та опісля сформували футбольні команди із дітей, що не займаються футболом професійно. Діти мали змогу тренуватися разом зі своїми наставниками та взяли участь у регіональних змаганнях. А вже наприкінці року команди-переможці змагались за «Кубок Довіри» Луганської області.
Окрім спортивної складової, проєкт передбачає обговорення таких актуальних тем, як  безпека на дорогах, здоровий спосіб життя, шахрайство в Інтернеті та по телефону, насильство в сім’ї та безпека наших громад. Полісмени разом із учнями втілили мініпроєкти, щоб зробити свої громади більш безпечними та дружніми.