У Слов’янську пройшов регіональний етап футбольного турніру «Кубок Довіри»

У суботу, 23 лютого, у м. Слов’янськ відбувся регіональний етап дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри». Сім змішаних команд із міст Слов’янськ, Краматорськ та Маріуполь змагалися за право потрапити у фінал, що відбудеться вже 23 березня у Києві.

Тренерами та наставниками гравців п’яти команд стали патрульні батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ, одна команда тренувалася під керівництвом співробітників Слов’янського відділу поліції, ще одна – патрульними з управління патрульної поліції в Донецькій області.

3Кубок Довіри_Словянськ 12Кубок Довіри_Словянськ 14Кубок Довіри_Словянськ 18Кубок Довіри_Словянськ 

89Кубок Довіри_Слов'янськ_ 94Кубок Довіри_Слов'янськ_  101Кубок Довіри_Слов'янськ_ 113Кубок Довіри_Слов'янськ_

За словами полісменів декотрі із дітей вперше почали грати у футбол. Наприклад, тринадцятирічна Тая з команди «Вікторі» (м. Краматорськ) до проекту «Кубок Довіри» футболом особливо й не цікавилась. Проте під час тренувань дівчинка почала вправно володіти м’ячем і навіть обігравати хлопців.

Гравчиня команди «Маріуполь Юнайтед» Єлизавета грала у футбол лише на уроках фізкультури. Для Єлизавети було несподіванкою, що тренерами з футболу будуть полісмени. На запитання, як проходили тренування дітей з полісменами дівчинка відповіла: Дуже добре! Завжди було весело. У нас дуже добрі тренера. Я навіть не очікувала такого від поліції. Я додому завжди поверталася дуже задоволена та радісна. І це було дуже круто» (переклад з російської).

130Кубок Довіри_Слов'янськ_  261Кубок Довіри_Слов'янськ_ 271Кубок Довіри_Слов'янськ_ 352Кубок Довіри_Слов'янськ_ 365Кубок Довіри_Слов'янськ_ 440Кубок Довіри_Слов'янськ_

Після дитячих змагань наставники дітей – полісмени зіграли в товариський матч «Довіри» та показали дітям свою гру.

448Кубок Довіри_Слов'янськ_ 458Кубок Довіри_Слов'янськ_ 468Кубок Довіри_Слов'янськ_

 

На урочистій церемонії нагородження дітей привітали:

  • Ірина Макаревич, координаторка проекту «Кубок Довіри», БФ «Розвиток футболу України».
  • Данило Дичко, виконуючий обов’язки Президента Громадської спілки «Асоціація футзалу Донецької області».
  • Михайло Чинчевич, заступник начальника Слов’янського ВП ГУНП в Донецькій області підполковник поліції.
  • Олександр Малиш, командир батальйону патрульної поліції в м. Краматорськ та Слов’янськ управління патрульної поліції ДПП капітан поліції.
  • Ігор Нестеренко, начальник Донецького обласного відділення «Філія Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України».

473Кубок Довіри_Слов'янськ_ 476Кубок Довіри_Слов'янськ_ 480Кубок Довіри_Слов'янськ_ 492Кубок Довіри_Слов'янськ_ 498Кубок Довіри_Слов'янськ_

Усі учасники турніру отримали по футбольному м’ячу та команди-переможниці нагороджені медалями й кубками.

505Кубок Довіри_Слов'янськ_ 515Кубок Довіри_Слов'янськ_ 523Кубок Довіри_Слов'янськ_

Також Благодійним фондом «Розвиток футболу України» передано сітку футбольних м’ячів Федерації футболу Донецької області, які згодом з автографами ФК «Авангард» будуть передані вихованцям дитячого сиротинця.

40Кубок Довіри_Словянськ

23 березня команда «Маріуполь Юнайтед» зустрінеться з командою «Авіатор» (м. Городок, Львівська область) та з командами-переможницями Харківського та Київського регіональних турнірів.

Тренерами команди Маріуполь Юнайтед» є патрульні полісмени Анастасія Крадожон та Вадим Харакоз. Зі слів Анастасії самі полісмени люблять футбол і часто заїздзжали до Маріупольської загальноосвітньої школи-інтернат І-ІІ ступенів №2, щоб поспілкуватися з вихованцями та зіграти з ними у футбол. Тому при формуванні команди до її складу увійшло троє вихованців інтернату, хоча тренувалось набагато більше дітей. Також полісмени звернулися до дирекцій шкіл міста з інформацією про проект «Кубок Довіри» та старалися запросити у команду різних  дітей,  особливо дітей з проблемною поведінкою.

«У Києві ми сподіваємося однозначно перемогти. Усі наші діти – це просто кожна особистість, кожна дитина – шедевр. За цей короткий час я полюбив їх як рідних. Тому я сподіваюся, що поїздка та гра  принесе велике задоволення», – підсумовує Вадим Харакоз.

538Кубок Довіри_Слов'янськ_

Регіональний етап футбольного турніру «Кубок Довіри» організований за сприяння Федерації футболу Донецької області й Донецького обласного відділення «Філія Комітету з фізичного виховання та спорту МОН України».

540Кубок Довіри_Слов'янськ_ 546Кубок Довіри_Слов'янськ_ 548Кубок Довіри_Слов'янськ_

 Фото: Ксенії Шостацької та Федерації футболу Донецької області

Більше новин про регіональний етап футбольного турніру «Кубок Довіри» в м. Слов’янськ за посиланням:

https://slavdelo.dn.ua/2019/02/23/shkolyari-futbolisti-politsejski-treneri-mizhregionalnij-dityachij-turnir-kubok-doviri-u-slov-yansku/

http://slavyansk-police.dn.ua/news/view/6655

 

 

 

 

 

You may also like...