“Відкриті уроки футболу” пройшли у Горохові, що на Волині

У Горохові, що на Волині, соціальний проєкт «Відкриті уроки футболу» втілили в життя Українська асоціація футболу та Асоціація футболу Волині за підтримки Дитячого фонду УЄФА та Асоціації крос-культурних проєктів.

Проєкт пропонує чисельні види занять, які дозволяють дітям цікаво проводити час. Те, що слова Open Fun в його англійській назві відповідають дійсності, відчувалося на стадіоні «Колос» у Горохові, де «Відкриті уроки футболу» зібрали учнів і вчителів фізичної культури гімназій і ліцеїв Горохівської територіальної громади.

За можливість поспілкуватися, помірятися силами у змаганнях присутні висловили вдячність мужнім і нездоланним захисникам України в повномасштабній війні з рф. Пам’ять загиблих героїв вшанували хвилиною мовчання.

Учасників дійства привітали голова Горохівської територіальної громади Віктор Годик і заступник голови Асоціації футболу Волині Василь Коханоський. Гарний настрій примножували віршами, піснями й танцями вихованці місцевого БДЮТ, показовою грою з боксу — тренер-викладач горохівської КДЮСШ Набіжан Артиков.

Із розминок розпочалися ввідні ігри, ігри для розвитку загальних і спеціальних навичок, футбольні ігри. Діяли майданчики психолога, здорового способу життя. На майданчику з безпеки з дітьми працювали горохівські рятувальники.

Підсумки «Відкритих уроків футболу» підбили начальниця відділу освіти Горохівської міської ради Софія Пилип’юк і голова Асоціації футболу Горохівщини Галина Прик. Учасники заходу отримали дипломи, футболки, м’ячі тощо.

горо-ур-1-min

 

Джерело: УАФ

You may also like...