Відбулась прем’єра документальної стрічки “Нація футболу”

В українських кінотеатрах відбулася прем’єра документальної стрічки «Нація футболу» (режисер — Володимир Мула, автор сценарію — Микола Васильков), в якій розповідається про історію національної збірної України за часів незалежності.

«Проєкт «Нація футболу» — унікальний. Нам удалося не просто зібрати найкращих футболістів України в одному фільмі, а й під цікавим кутом показати всі ті процеси та виклики, що стояли перед збірною в різні періоди становлення незалежності нашої країни. Країни, яка на наших із вами очах продовжує шалено об’єднуватися, люто протистояти ворогу та змінювати цей світ! Ми обов’язково зробимо все, аби в такий непростий для країни час люди надихнулися, пригадали нашу історію та відчули неабияку гордість за українську націю», — коментує задум картини Володимир Мула.

нація-афіша

Для авторів стрічки ексклюзивні інтерв’ю дали легенди вітчизняного футболу — Андрій Шевченко, Олег Блохін, Йожеф Сабо, Олексій Михайличенко, Олександр Шовковський, Руслан Ротань, Андрій Пятов, Леонід Буряк, Володимир Єзерський, Артем Мілевський, Олександр Зінченко та інші. Крім того, автори фільму отримали безпрецедентний доступ до ексклюзивних матеріалів, відзнятих за лаштунками матчів, а також архівних плівок і записів.

 

Джерело: УАФ

You may also like...