На Буковині відбувся фестиваль «Грай в гостях, грай всюди»

Наприкінці вересня на одному із кращих спортивних комплексів Буковини – ФОК «Олімпія» проведено фестиваль «Грай в гостях, грай всюди».

Всього до участі у фестивалі залучено 168 дітей з шести шкіл міста. Це – учні ЗОШ № 6, 22, 24, 27, 41 та гімназії №1. Приємною несподіванкою для всіх, хто спостерігав за спортивним святом на «Олімпії», стала кількість дівчат-учасниць, яких було аж ніяк не менше від хлопчиків, а їхні завзятість і наполегливість стали прикладом для більшості ровесників-представників «сильної статі».

На футбольному полі з дітьми працювали вчителі фізичної культури та спорту, студенти факультету фізичного виховання та здоров’я людини ЧНУ, соціальні працівники, психологи та представники МВС.

Не обійшлося й без додаткових сюрпризів для дітей. Кожен учасник отримав від організаторів на пам’ять спеціальну футболку проекту, а школи-учасниці – комплекти гарних, яскравих м’ячів, розроблених спеціально до цієї події.

Захід відвідали заступник голови ЧОФФ Сергій Задорожняк, керівники відділів спорту області й міста Богдан Вітовський та Дмитро Макаренко, начальник Чернівецького обласного відділення з фізичного виховання та спорту МОН України Корнелій Жукотинський, інші почесні гості й представники владних і правоохоронних структур. Організаційною частиною займалися регіональний менеджер проекту «Грай в гостях, грай всюди» Олександр Плахов та місцевий організатор Юрій Крафт.

« 1 of 3 »

 

 

You may also like...

Напишіть відгук