Сорок полісменів Львова та області пройшли навчання за концепцією «Спорт заради розвитку»

 Минулого тижня, 22-25 жовтня, проведено перші тренінги «Застосування концепції «Спорт заради розвитку» у роботі з дітьми» для 40 полісменів, серед яких інспектора ювенальної превенції та патрульної поліції у Львівській області.

Офіційне відкриття навчання для полісменів розпочалося з представлення керівником проектів з питань захисту дітей ЮНІСЕФ Анною Омельчук проекту «Кубок довіри».

З вітальним словом та настановами виступив заступник начальника управління превентивної діяльності, підполковник поліції Гранківський Роман Геннадійович. «Ми знаємо, що дуже часто своїми проблемами діти діляться з тренерами, які на них позитивно впливають. Саме тому полісмени, які стануть тренерами та наставниками для дітей, не повинні забували про їх складні життєві ситуації та старатися допомогти їх подолати», – зазначив Роман Геннадійович.

Протягом тренінгів, що проводилися на базі Львівського державного університету фізичної культури, з учасниками проекту працювали сертифікований тренер за концепцією «Спорт заради розвитку» Олексій Качан, психолог Марина Лисенко та національний тренер ЮНІСЕФ Сергій Ющишин. Окрім теоретичних занять, для учасників проведено практичні заняття з вивчення техніки гри у футбол та веселі ігри для знайомства дітей, розвиток координації. Подальша робота полісменів-тренерів, що будуть працювати з дітьми за концепцією «Спорт заради розвитку», буде проводитись у співпраці з Федерацією футболу Львівської області та Управлінням фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації.

Після завершення проведення тренінгів кожний учасник отримав сертифікат про успішне проходження тренінгу «Застосування концепції «Спорт заради розвитку» у роботі з дітьми», методичний посібник та наплічник із спортивним інвентарем й футбольним м’ячем.

Цього тижня тренінги розпочалися у Харківській області на базі навчально-тренувальної бази «Металіст». Загалом такими тренінгами буде охоплено 160 полісменів Львівської, Харківської, Донецької, Київської областей та м. Києва.

Проект «Кубок довіри» побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а участь, розвиток уміння працювати разом як команда, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб повністю реалізувати свій потенціал. Проект впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» та у партнерстві з Національною поліцією України і Федерацією футболу України.

 

 

You may also like...

Напишіть відгук