Завершилось навчання полісменів Харкова та області за концепцією «Спорт заради розвитку»

У жовтні цього року розпочалися тренінги «Застосування концепції «Спорт заради розвитку» в рамках проекту «Залучення офіцерів поліції до роботи з дітьми за концепцією «Спорт заради розвитку» задля превенції («Кубок Довіри»)», що має на меті побудову довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів.

Проект «Кубок довіри» побудований на основі концепції «Спорт заради розвитку», глобальної ініціативи ЮНІСЕФ, що впроваджується по всьому світу та ставить за мету не перемогу, а участь, розвиток уміння працювати разом як команда, побудову довірчих відносин та взаємоповаги, виховання цінностей і ставлень, необхідних дітям, щоб повністю реалізувати свій потенціал.

Цього тижня проведено тренінги для інспекторів ювенальної превенції та патрульної поліції, що працюють в м. Харків та області. Спеціалізовані дводенні тренінги проходили на базі навчально-тренувальної бази «Металіст» для кожної із двох груп полісменів. Учасники аналізували як спорт може впливати на різні сфери життя, в тому числі на роботу полісменів з дітьми підліткового віку, як побудувати та налагодити довірливі відносини та на практичних заняттях відпрацьовували футбольно-розважальні ігри.

Після завершення проведення тренінгів кожний учасник отримав сертифікат про успішне проходження тренінгу «Застосування концепції «Спорт заради розвитку» у роботі з дітьми», методичний посібник та наплічник із спортивним інвентарем й футбольним м’ячем.

Вже найближчим часом полісменами будуть сформовані змішані футбольні команди, в яких хлопці та дівчата займатимуться футболом.

Харківська область стала другою після Львівської, в якій проведено спеціалізовані тренінги за концепцією «Спорт заради розвитку». Наступні два тижні аналогічне навчання буде проведене в Донецькій та Київській областях.

Проект впроваджується Представництвом Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні у співпраці з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» та у партнерстві з Національною поліцією України і Федерацією футболу України.

 

 

You may also like...

Напишіть відгук