Нова футбольна форма для дітей зі сходу України

Сьогодні, 1 червня, до Міжнародного дня захисту дітей, футбольна команда «Авангард» м. Краматорськ Донецької області отримала нові комплекти футбольної форми. Такий подарунок для дітей став можливим завдяки  проведенню третього благодійного футбольного матчу «Парламентський кубок-2018»  серед команд Збірної народних депутатів та Збірної журналістів України, який відбувся 21 квітня 2018 року на стадіоні імені Віктора Баннікова. Організаторами благодійного матчу виступили ІА «Центр новин», Федерація футболу України та Благодійний фонд «Розвиток футболу України».

«Нова футбольна форма стала справжнім сюрпризом для дітей м. Краматорська. Діти у захваті, і вже в найближчі матчі зіграють у новій формі. Дякую організаторам «Парламентського кубку» за такий спортивний подарунок, і за те, що підтримуєте дітей зі Сходу України», – зазначив директор команди Андрій Безсонний.

Вже завтра, 2 червня відбудеться урочиста лінійка-закриття футбольного сезону серед дитячих команд Донеччини, і ще один комлект футбольної форми також отримають діти м. Миколаївка Слов’янського району Донецької області.

You may also like...

Напишіть відгук