В Харкові пройшли активності для маленьких вболівальників в рамках матчу відбору до ЄВРО – 2020 між Україною та Литвою

Навколофутбольні активності для дітей розпочалися із відкритого тренування національної збірної команди України з футболу, що проводилось 8 жовтня на харківському ОСК «Металіст». Перед відкритим тренуванням гравці збірної зустрілися із сонячними дітьми, дітьми зі сходу України та дітьми, для яких Україна стала другою батьківщиною. Маленькі вболівальники радісно зустріли футболістів, зробили спільні фото та отримали автографи від своїх улюблених гравців.

Фото: Фото Кубанов та БФ “Розвиток футболу України”

Вже 11 жовтня 23 дитини взяли участь в церемонії виведення футболістів у матчі сьомого туру відбору до ЄВРО – 2020. Сонячні діти, діти-біженці, діти з інвалідністю та юні футболісти вийшли на поле разом із гравцями України та Литви.

Усі діти вийшли у футболках з хештегом #footballpeople #equalgame в рамках тижнів футболу, які щорічно проводяться та підтримуються мережею FARE задля того, щоб дискримінація у футболі та суспільстві відійшла у минуле.

Фото: Павло Кубанов

Сильна підтримка нашої команди відчувалася із трибун стадіону. Благодійним фондом «Розвиток футболу України» запрошено родини загиблих учасників АТО, дітей- вихованців спортивних шкіл, родини переселенців та біженців.

Нагадуємо, що такі активності благодійним фондом «Розвиток футболу України» здійснюються в рамках соціального проекту «Навколо футболу», що реалізується спільно з Українською асоціацією футболу.

Активності для дітей та сімей організовано благодійним фондом «Розвиток футболу України» та Українською асоціацією футболу.

Наші партнери: Представництво Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, Aгентство ООН у справах біженців в Україні, Харківська благодійна організація батьків дітей зі хромосомними особливостями та лікарів генетиків, ГО “Епіцентр дітям”, ГО “Благовіст”, ГО “Спеціально для тебе” (м. Суми), ГО “Футбольна школа Харків”, Всеукраїнське об’єднання рідних зниклих безвісти та загиблих захисників України.

Дякуємо національній збірній команді України з футболу, за те, що допомагаєте здійснювати дитячі мрії!

You may also like...