У Львові проведено фестиваль “Грай в гостях, грай всюди”

26-30 вересня 2016 року у м. Львові на стадіоні «Сокіл» проходив дитячий соціальний фестиваль «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди».

Учасниками фестивалю, крім команди сформованої з дітей переселенців, були школярі із НВК «Школа Гімназія Сихівська» м. Львів, СЗШ № 92 м. Львів, ССЗШ № 18 м. Львів, команда дівчат з ДЮСШ №1 м. Львів, юні футболісти ДЮФШ «Львів» 2007, 2008 та 2009 р.н., а також ДЮСШ м. Городок, ДЮСШ «Надбужжя» Буськ, ЗОШ смт. Шкло (Яворівського району) та ЗОШ с. Муроване (Пустомитівського району). На фестивалі у складах команд-учасниць також брали участь діти учасників АТО.

На фестивалі діти мали можливість поєднувати різноманітні ігри з м’ячами, конусами, обручами, скакалками, канатами, освоювати елементи техніки гри у футбол та ознайомитися з пам’яткою для дітей щодо спілкування з поліцією завданням якої є профілактика правопорушень серед неповнолітніх. Необхідно зазначити, що у програмі фестивалю було передбачено спілкування дітей із психологом, що особливо важливо для дітей переселенців, зокрема сприяння їх кращій інтеграції та нормалізації їх емоційних і психологічних характеристик.

Подбала Львівська обласна федерація футболу про те, щоб у перерві між заняттями у квадратах діти мали можливість поласувати смачним печивом та утамувати спрагу.

Всі учасники фестивалю, а це 168 дітей (з них 59 дівчат) у віці від 6 до 13 років отримали футболки від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України». Крім цього усі учасники фестивалю на церемонії нагородження отримали пам’ятні медалі за участь у фестивалі, а їхні команди та вчителі отримали футбольні м’ячі і підручники «Фізичне виховання учнів 1 – 11 класів у процесі занять футболом» від Федерації футболу України.

Керівництво Федерації футболу Львівської області вдячні президенту ФК «Львів» Роману Михайліву та директору ДЮФШ «Львів» Ярославу Лемеху за надання футбольного поля із штучним покриттям стадіону «Сокіл» для проведення фестивалю, а також Олександру Босенко секретареві громадської організації «Україна – шлях єдності», яка опікується дітьми переселенцями. Крім цього обласна федерація висловлює слова подяки за сприяння і допомогу в організації та проведенні фестивалю «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди» вчителям та тренерам-викладачам, які є волонтерами проекту, а це: Ольга Рутецька (СЗШ № 92 м. Львів), Роман Брандибура (Гімназія НВК «ім. В.Труша» м. Новий Розділ), Андрій Феляк (НВК «Школа Гімназія Сихівська» м. Львів), Микола Заяць (ЗОШ смт. Муроване), Тарас Пащак (ССЗШ № 18 м. Львів), Іван Томків (ДЮСШ «Надбужжя» м. Буськ), Людмила Скрипинець (ДЮСШ «Надбужжя» м. Буськ), Мар’ян Сухнацький (ДЮФШ «Львів»), Михайло Луцишин (ДЮФШ «Львів»), Ігор Ільків (ДЮФШ «Львів»), Тетяна Гринишена (ДЮСШ №1 м. Львів), Роман Андрухович (ДЮСШ м. Городок), Петро Стадник (ЗОШ смт. Шкло), Андрій Смольський, Андрій Чулик, Анастасія Янтуріна (усі працівники ФФЛ), Мирослав Дорош (ФФ Яворівського району), а також Петро Грева який впродовж всього фестивалю забезпечував музичний супровід та озвучення.

 

 

 

You may also like...

Напишіть відгук