В столиці проведено вже традиційний проект «Футбол – дітям»!

Благодійний фонд «Розвиток футболу України» підтримав ініціативу ВГО «Українська мрія» щодо проведення соціального проекту «Футбол – дітям».

Так, 09 серпня 90 дітей із МДЦ «Артек» взяли участь у майстер-класі із вивчення елементів гри у футбол на НТК ім. В. Баннікова.

18 та 19 серпня продовжено проведення спортивних активностей ще для 200 дітлахів.

Протягом вихідних діти у двох вікових категоріях (учасники до 12 років та учасники віком 15-16 років) брали участь в різноманітних спортивних та навчально-розвиваючих активностях. Для дітей організовано своєрідний квест: кожна із п’яти команд повинна була пройти п’ять локацій.

На перших двох спортивних локаціях діти вивчали техніку прийому-передачі м’яча, основні удари по воротах та різні вправи на координацію та спритність.

На третій локації представники патрульної поліції розповідали дітям про правила поведінки та безпеку на стадіоні, права дітей та їх відповідальність. Учасники із задоволенням спілкувалися з представниками патрульної поліції та задавали багато запитань.

Принципи надання першої допомоги, виклик швидкої допомоги, як визначати стан потерпілого, що робити коли людина втратила свідомість та коли в неї відсутнє дихання, дії при кровотечах, отриманнях травм, опіках – всі ці знання волонтери Подільської районної організація Товариства Червоного Хреста України в м. Києві передали учасникам проекту на четвертій локації.

Завершувала спортивний квест локація із коучами, які за допомогою гри допомогли дітям зрозуміти цінності футбольної команди та зміцнити командний дух всередині кожної команди учасників.

Футбольним вихідним передував тиждень дитячих турнірів із фіналом 18 серпня під час якого відбулося дві фінальні гри Суперкубку:

  • у віковій групі до 12 років у фінал вийшли дві команди: «Четвертий легіон» та «Незламні». Перемогу здобула команда «Четвертий легіон».
  • у віковій групі 15-16 років у фінал вийшли дві команди «1 UA» та «Всі свої». Перемогу здобула команда «Всі свої».

Ну і захоплюючим завершенням футбольних вихідних стало відвідування учасниками проекту ювілейного, 15-го за ліком, Міжнародного турніру пам’яті першого президента Федерації футболу України Віктора Баннікова, у фіналі якого наша молодіжна збірна U-17 здобула перемогу!

 

Соціальний проект «Футбол  – дітям» організований ВГО «Українська мрія» за підтримки Департаменту молоді та спорту КМДА в рамках Міського конкурсу з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2018 році та за сприяння МДЦ «Артек», Федерації Футболу України, БФ «Розвиток футболу України», Подільської районної організації Товариства Червоного Хреста України в м. Києві, Управління патрульної поліції в м. Києві, Коучингового командного центру.

1футьбол - дітям 2футьбол - дітям 3футьбол - дітям 4футьбол - дітям 5футьбол - дітям 7футьбол - дітям 8футьбол - дітям 9футьбол - дітям 10футьбол - дітям 11футьбол - дітям 12футьбол - дітям 13футьбол - дітям

You may also like...

Напишіть відгук