Почесний президент Фонду Володимир Бандуров зіграв за команду журналістів в товариському матчі

13 червня, напередодні Дня медичного працівника, на футбольному полі дніпрорудненського стадіону «Гірник» відбувся товариський матч між лікарями та відомими запорізькими журналістами. Проти команди медиків «Гіппократ» грала команда «Співдружність», до складу якої увійшов Почесний президент БФ «Розвиток футболу України» Володимир Бандуров, який показав майстерну гру і забив яскравий гол у ворота суперника.

Незважаючи на те, що це була товариська гра, пристрасті на полі вирували серйозні. Кожна команда викладалася по повній, гравці не шкодували сил і раз за разом йшли в атаку і штурмували ворота суперника. Воля до перемоги була дуже високою, а майстерності вистачало обом командам, тож і результат основного часу гри був відповідним – 2:2. Переміг «Гіппократ» лише по пенальті.

Але результат у товариському змаганні не головне.

– Головним є те, – зазначив по завершенню матчу Володимир Бандуров, – що це була гра справжніх чоловіків, гра напружена, але одночасно й коректна. На поле вийшли не просто вмілі футболісти, готові до гарячих сутичок, а виважені й порядні люди, які грають у чесну гру. Я – за чесну гру, і не лише на футбольному полі. Я – за чесну гру і в житті, і в політиці. Тільки діючи відверто, чесно й порядно в будь-якій ситуації, ми досягнемо успіху.

Товариська гра закінчилася врученням комплектів футбольних м’ячів та спортивної форми.

You may also like...

Напишіть відгук