У Всеукраїнський день футболу, який наша країна щорічно святкує 29 квітня, Будинок футболу відчинив свої двері для маленьких прихильників гри мільйонів.

У Всеукраїнський день футболу, який наша країна щорічно святкує 29 квітня, Будинок футболу відчинив свої двері для маленьких прихильників гри мільйонів. 

До домівки Української асоціації футболу завітали діти з родин, які постраждали внаслідок повномасштабного російського вторгнення.

Цей візит малечі з різних регіонів країни став можливим завдяки тісній співпраці УАФ із благодійним фондом «Мрія», який допомагає родинам полонених і загиблих захисників України, що пережили жахи російської окупації.

Маленькі гості із цікавістю оглянули музей із трофеями українського футболу, узяли участь у футбольній вікторині та відвідали залу виконкому, в якій очільники та функціонери вітчизняного футболу ухвалюють рішення для розвитку спорту номер один у країні.

Андрій Павелко привітав дітей із футбольним святом та побажав їм реалізувати свої мрії й стати майбутніми футбольними зірками. Разом з Олегом Протасовим, Анатолієм Демяненком та Вадимом Костюченком він вручив дітлахам м’ячі та футбольні сувеніри.

«Хочемо більше м’ячів та зіграти з вами у футбол!» — керівники УАФ із радістю виконали бажання маленьких прихильників футболу та приєдналися до них у грі на полі НТК ім. В. Баннікова.

пав-діти1 пав-діти5 пав-діти6

«Ми надзвичайно вдячні Українській асоціації футболу, яка разом із нами підтримує дітей, що через війну опинилися у важких життєвих обставинах. Це діти, які цікавляться спортом, із різних куточків країни — із Дніпра, Дніпропетровської області, Києва та Київської області, Чернігова, Черкас, Кривого Рогу та інших міст і регіонів України», — прокоментувала сьогоднішню екскурсію до Будинку футболу виконавча директорка благодійного фонду «Мрія» Тетяна Комлик.

«Ми маємо підтримати маленьких українців, які стоять перед великими викликами у своєму житті. Ми допомагаємо їм пройти цей час війни та випробувань, щоб у майбутньому вони стали успішними громадянами, які будуть розвивати нашу країну та вести її вперед до нових звершень», — підкреслив Андрій Павелко.

https://www.youtube.com/watch?v=WPWW-dPyz0Y

 

Джерело: УАФ

You may also like...