В Івано-Франківську відкрито новий стадіон із штучним покриттям

29 вересня в м. Івано-Франківськ відбулася церемонія відкриття нового стадіону зі штучним покриттям, збудованого за програмою УЄФА “Хет-Трик”. На спортивне свято до міста завітали Президент України Петро Порошенко та президент Федерації футболу України Андрій Павелко.

Нове футбольне поле в Івано-Франківську зведено поблизу добре відомого місцевим уболівальникам та любителям спорту стадіону “Рух”. Будівництво об’єкту розпочалося в жовтні 2015 року. Тоді Президентом України на території комплексу була закладена символічна капсула – своєрідне зобов’язання керівництва країни та ФФУ усіляко сприяти у реалізації цього проекту.

Новий стадіон обладнаний високоякісним та безпечним штучним покриттям, медичним пунктом, комфортними роздягальнями, кімнатами для арбітрів та душовими. Також встановлені опори освітлення поля та трибуни для глядачів на 400 місць, обладнане електротабло на металевих опорах і платформа для телекамер.

«Для нас дуже важливо, щоб на кожному стадіоні, а в ідеалі – в більшості шкіл був спеціалізований футбольний майданчик, де б виростали майбутні Андрії Шевченки», – сказав Петро Порошенко та додав, що сьогодні зателефонував привітати з днем народження цього легендарного українського футболіста – тренера Збірної України з футболу.

Глава держави висловив впевненість у фантастичному майбутньому українського футболу. «Майбутнє – не за рахунок купівлі закордонних зірок. Майбутнє – за рахунок нашого дитячого футболу, нашої футбольної школи і турботи держави про молоде покоління», – наголосив Петро Порошенко.

“Реалізація цього проекту – яскравий приклад того, як наміри та плани стають реальністю, якщо взятися до справи разом. Будівництво цього стадіону стало можливим завдяки злагодженій командній взаємодії ФФУ, обласній федерації, мерії Івано-Франківська та керівництва області. Це чудовий подарунок юним прикарпатським футболістам, які живуть цією грою і мріють стати новими зірками шкіряного м’яча”, – відзначив у вітальному слові Андрій Павелко.

Одразу після завершення церемонії відкриття стадіону відбувся турнір “Кубок Хет-Трик Арена”, в якому взяли участь кращі чотири футбольні команди за підсумками футбольного сезону 2016-2017 років вікової категорії U-12 (гравці 2006 року народження) – івано-франківські СДЮСШОР “Прикарпаття” та ДЮСШ № 3, ДЮСШ м. Надвірна, ДЮСШ м. Городенка.

Після закінчення змагань Андрій Павелко та Петро Порошенко разом з головою Івано-Франківської ОДА Олегом Гончаруком привітали переможців, вручили їм кубки, медалі та подарували м’ячі від благодійного фонду «Розвиток футболу України».

 

You may also like...

Напишіть відгук