Команда Гімназії №86 представлятиме Харківську область у фіналі дитячого турніру “Кубок Довіри”

2 березня 2019 року у м. Харків відбулися фінальні змагання регіонального етапу дитячого футбольного турніру «Кубок Довіри». Змагання, в яких взяли участь вісім команд, проходили в манежі ХОО ФСТ «Динамо» України.  Фінальним іграм передували зональні змагання за участю 20 команд Харкова та області, що проходили 23 та 24 лютого.

15  36 41

Переможцем регіонального етапу стала команда Гімназії №86 м. Харкова (тренер Стаднік Андрій), яка представлятиме Харківську область на фіналі в м. Київ.

18 27 28 29

03 04 09 10

 

Після змагань збірна дитяча команда зіграла в товариському матчі «Довіри» з командою інспекторів патрульної поліції та здобула перемогу з рахунком 5:0.

Нагадуємо, що напередодні змагань, у жовтні 2018 року 40 полісменів міста Харків та області пройшли спеціалізовані тренінги із впровадження новітньої концепції «Спорт заради розвитку». Після навчання полісмени сформували змішані дитячі команди віком 13-14 років та провели з ними тренування.

До формування команд полісмени віднеслися дуже серйозно. Так, за словами інспектора патрульної поліції Максима Петухова, який сформував та тренував команду «Месталья», бажаючих взяти участь в проекті було досить багато – троє-четверо дітей на одне місце. На перших тренуваннях дітям незвично було, що полісмен навчає грі у футбол та те, що в одній команді грають хлопці та дівчатка.

«Чесно – перше пробне тренування, коли команда лише зігравалася, було таке відчуття, що хлопці грають з хлопцями. Але ми дали зрозуміти, що команда повинна бути командою, незалежно від того чи це хлопчики чи дівчатка, однокласники чи різні класи – вони повинні бути командою», – зазначає полісмен-тренер Максим Петухов.

Хлопці з команди «Месталья» Роман та Льоня поділилися своїми враженнями та сказали, що в деяких моментах дівчата грали сильніше за них.

IMG_2815

 

«Нам сподобалось. Вони (полісмени) показують стимул, як можна грати. Показують правильну гру і пояснюють все»,  – так відгукуються про свого тренера- полісмена Саша та Каміла, гравчині команди Гімназії № 86, яка й здобула перемогу.

IMG_2851

Регіональний етап відбувся за сприяння та підтримки Харківської обласної федерації футболу та ХОО ФСТ «Динамо» України.

 

01

 

Фото: ХОФФ, БФ “Розвиток футболу України”.

 

 

 

You may also like...