Фестиваль масового футболу УЄФА в Україні

У неділю, 1 жовтня, на території Навчально-тренувального комплексу ім. Баннікова відбувся фестиваль масового футболу УЄФА в Україні за участю 8 дитячих команд «Чемпіон», «Поділ», «Зірка», «Атлет», «Переможець», «Лівобережжя», «Алмаз» та «Троєщина».

У перервах між іграми свій досвід та вміння дітям передавали відомі екс-футболісти: Святослав Сирота, Віталій Косовський, Віктор Ульяницький та Юрій Грицина. Допомагали колишнім гравцям волонтери соціальних проектів ФФУ. Разом з відомими футболістами школярі відпрацьовували «гру в квадрат», а також відточували навики прискорення та дриблінгу.

«Хочу подякувати хлопцям за чудовий футбол та емоції, які вони подарували. Вірю, що кожного з вас у майбутньому чекає велика перемога, перемога в ім’я України», – сказав перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

Приємним подарунком для дітей стало запрошення на матч між збірними командами України та Хорватії. «Ми започатковуємо рух «Вірні збірній. Діти» і в наступному домашньому поєдинку зі збірною Хорватії національну команду підтримуватиме цілий дитячий фан-сектор», – відзначив віце-президент ФФУ Андрій Мацола.

Федерація футболу України залучила до проведення Тижня масового футболу УЄФА в Україні усі 26 регіональних федерацій футболу країни, які провели різноманітні заходи масового футболу в обласних і районних центрах, а також сільських місцевостях. Під час проведення футбольного свята організовані турніри серед хлопчиків та дівчат; матчеві зустрічі між командами викладачів, батьків та учнів; зустрічі дітей з ветеранами та чинними футболістами; футбольні конкурси; показові фрагменти уроків футболу. Особливу увагу регіональні федерації звернули на залучення до Тижня масового футболу УЄФА в Україні дівчат.

25 Фестивалів чемпіонів «Відкриті уроки футболу» провели в кожному регіоні України. Такі фестивалі є соціально спрямованими та участь в кожному бере близько двох сотень дітей (50% – тимчасово вимушені переселенці і діти військовослужбовців, 30-40% дівчат, діти з особливими потребами та соціально незахищені).

Усі учасники змагань отримали у подарунок футбольні м’ячі від благодійного фонду «Розвиток футболу України», символічні кубки, грамоти та медалі.

 

You may also like...

Напишіть відгук