В Харкові відкрито нове футбольне міні-поле

Сьогодні, 2 вересня, президент Федерації футболу України Андрій Павелко разом з головою Харківської ОДА Юлією Світличною відкрили сучасне футбольне міні-поле зі штучним покриттям у Харкові. У святковому заході також взяли участь перші віце-президенти ФФУ Вадим Костюченко і Назар Холодницький та віце-президент ФФУ Андрій Мацола.

Майданчик облаштовано на території Регіонального механіко-технологічного центру професійної освіти Харківської області. Окрім новго майданчика, студенти отримали нові м’ячі, відтак, тепер вони зможуть проводити тут повноцінні тренування з футболу та організовувати змагання. Зведення цього поля стало можливим завдяки співпраці керівництва Харківської області та Федерації футболу України. Почесні гості перерізали символічну стрічку на вході до спортивного майданчика та побажали вихованцям Центру перемог у змаганнях, які будуть тут проводитись вже зовсім скоро.

За словами Андрія Павелка, відкриття цього майданчику є подарунком учням Центру до початку нового навчального року. «Харківщина – це особливий футбольний регіон. Тому для нас дуже важливо створити тут всі необхідні умови для успішного розвитку найпопулярнішого виду спорту. З такою метою ми, спільно з керівництвом Харківської ОДА, затвердили програму, відповідно до якої в кожному районі області будуть зведені такі сучасні і безпечні футбольні майданчики», – відзначив президент ФФУ. «Значним досягненням стало те, що нам вдалось, як ми і обіцяли, повернути офіційні міжнародні матчі у Харків і сьогодні, 2 вересня, на стадіоні «Металіст» відбудеться перший такий поєдинок, у якому наша Національна збірна зіграє зі збірною Туреччини», – додав Андрій Павелко.

Юлія Світлична, у свою чергу, подякувала керівництву ФФУ за підтримку в розвитку футболу на Харківщині. «Ми приділяємо велику увагу розвитку спорту в Харкові та області. У цьому році обрано 10 районів міста, в яких будуть зведені сучасні футбольні майданчики з якісним штучним покриттям. І користуючись можливістю і гарними стосунками з Федерацією футболу України, яка повернула великий футбол у Харків і яка допомагає нам розвивати футбол в регіоні, ми попросили допомогти в реалізації такої важливої справи. В наступному році ми плануємо спільно відкрити 27 таких об’єктів у всіх районах Харківської області», – розповіла Юлія Світлична.

«Наша основна футбольна місія буде виконана тоді, коли хтось з вихованців навчального закладу зробить на цьому новому майданчику свої перші кроки до професійної кар’єри. А пізніше, вже вийшовши на загальноєвропейський чи світовий рівень, розповідатиме і пишатиметься тим, що він тренувався на такому полі», – зазначив у своєму виступі перший віце-президент Назар Холодницький.

 

Інформацію взято із сайту ФФУ

You may also like...

Напишіть відгук