У Міжнародний день захисту дітей проєкт «Поруч» відразу стартував на двох локаціях у Тернопільській області

Щорічно, 1 червня, в Україні відзначають День захисту дітей. Символічно, що саме цього дня на Тернопільщині одразу на трьох локаціях стартував спільний проєкт Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ «Поруч»,  який має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям, молоді та сім’ям, які постраждали від війни.

Спортивну складову проєкту реалізують благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу при підтримці Дитячого фонду УЄФА.

Активності для малечі та підлітків відбулися в Тернополі (на стадіоні ТСШ №29), у Кременці (на базі спортивного комплексу Волинського ліцею імені Нестора Літописця) за участю загалом понад пів сотні дітей із регіонів України, де ведуться або велися бойові дії. Серед місцевих учасників – діти з багатодітних родин, малозабезпечені, діти ветеранів АТО/ООС.

У Тернополі привітали юних учасників проєкту «Поруч» перший заступник голови – виконавчий директор Асоціації футболу Тернопільщини Василь Миколайович Заторський та директор тернопільської спеціалізованої школи №29 з поглибленим вивченням іноземних мов Анатолій Васильович Ятищук. Юні учасники отримали подарунки від організаторів та партнерів.

Під час заняття діти були об’єднані у три групи та займались паралельно на трьох локаціях, де з ними спілкувалися тренери, психологи та медики, які попередньо пройшли спеціалізоване навчання. Зокрема, кураторами у Тернопільському районі є голова Асоціації дитячо-юнацького футболу Тернопільської області Володимир Ясюченя, у Кременецькому – тренер-викладач із футболу, головний тренер дорослої кременецької команди «Проф-Агро» Роман Клак і у Чорткові – тренер-викладач, головний тренер чортківського «Кристалу-U-19» Сергій Скалій.

Це були перші заняття, заплановані у трьох районах Тернопільщини. Триватиме проєкт усе літо. Крім Тернопільщини, «Поруч» пройде у Львівській, Рівненській, Івано-Франківській, Закарпатській, Хмельницькій, Чернівецькій та Волинській областях, а також згодом проєкт охопить дітей, що проживають у Житомирській області.

You may also like...