УАФ продовжила підтримку шкіл Бучанської громади в межах проєкту “Відкриті уроки футболу”

Після того як 1 вересня президент УАФ, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко й головний тренер національної збірної України Олександр Петраков привітали учнів шкіл Бучанської громади з Днем знань та подарували їм спортивний інвентар, УАФ продовжила підтримку бучанських закладів освіти в межах «Відкритих уроків футболу». Зокрема, ідеться про школу с. Блиставиця та ліцей № 5 м. Буча.

За сприяння американської організації GEM (Global Empawerment Mission) і волонтерів ГО «Якість життя» й за підтримки Дитячого фонду УЄФА та Асоціації крос-культурних проєктів УАФ надала психосоціальну допомогу дітям, що постраждали від війни, дітям військових ЗСУ, дітям із числа ВПО, незалежно від рівня здібностей і статі.

Привітали дітей перші віце-президенти УАФ Вадим Костюченко, Олексій Михайличенко та Олег Протасов, а також представник GEM Михайло Кінаш та представник ГО «Якість життя» Олександр Бабенко.

бу-7-min бу-3-min

Заходи для дітей провели координатори проєкту Євгеній Столітенко та Микола Оскома, а також волонтери «Відкритих уроків футболу» — заслужені вчителі України Ліана Копилова й Сергій Чешейко, переможець національного конкурсу на найкращий урок футболу-2021 Віталій Тітарук та психолог вищої категорії, національний експерт із надання психосоціальної допомоги населенню Юрій Луценко.

бу-6-min

«Під час участі в психологічній грі «Подарунок по колу» діти дарували один одному айфони, велосипеди, шоколадки, морозиво та інші приємні речі. Але найбільше вразило, що в кожній групі, незалежно від віку, діти дарували МИР, КРИМ, ЗАКІНЧЕННЯ ВІЙНИ!!! Було зворушливо до сліз. У моєму дитинстві мир точно ніхто нікому не дарував…»  — поділився своїми враженнями Юрій Луценко.

бу-9-min бу-5-min бу-4-min

Додамо, що школи отримали велику кількість спортивного інвентарю для подальших занять, а кожна дитина — м’яч, брендовану футболку й кепку, диплом учасника та смачні подарунки.

бу-2-min

 

Джерело: УАФ

You may also like...