“Кожна дитина має право вірити в краще майбутнє, і я дуже радий можливості приєднатися до Дитячого фонду УЄФА, щоб допомагати іншим”, – Володимир Кличко

Колишній чемпіон світу з боксу в суперважкій вазі Володимир Кличко і генеральний директор з питань демократії Ради Європи Сніжана Самарджич-Маркович увійшли до складу опікунської ради Дитячого фонду УЄФА.

Організація, чиєю головною метою, є допомога дітям у важких обставинах і захист їх прав, оголосила про це призначення в четвер після засідання правління в Ньоні.

«Ми раді вітати Володимира і Сніжану, – сказав президент УЄФА Александер Чеферін, який є головою Дитячого фонду УЄФА. – Вони віддані боротьбі за поліпшення життя малозабезпечених дітей по всьому світу. І нам дуже пощастило, що тепер ми можемо скористатися їх знаннями та досвідом» .

«Кожна дитина має право вірити в краще майбутнє, і я дуже радий можливості приєднатися до Дитячого фонду УЄФА, щоб допомагати іншим.

Ми повинні донести до всіх меседж про те, що немає нічого неможливого. Все – можливо, якщо у вас є воля, бажання і розуміння, що ви можете досягти нових цілей», – сказав Кличко.

 

Інформація та фото із офіційного сайту УЄФА:

https://ru.uefa.com/insideuefa/about-uefa/news/newsid=2585144.html

You may also like...

Напишіть відгук