Діти зі сходу України підтримували нашу збірну на НСК “Олімпійський”

У Міжнародному дитячому центрі «Артек» відбувся заключний етап проекту «1000 дитячих посмішок» для сотні юних вболівальників, які проживають в населених пунктах, що на лінії зіткнення, та дітей із родин вимушено-переселених осіб. Проект реалізується Всеукраїнською громадською організацією «Українська мрія» за підтримки Міністерства молоді та спорту України та має на меті соціальну інтеграцію дітей зі сходу України через футбол. Постійними партнерами проекту є Федерація футболу України та Благодійний фонд «Розвиток футболу України».

Соціальний проект «1000 дитячих посмішок», який розпочався у квітні, передбачав проведення  10 акцій, кожна з яких охоплювала сотню дітей. Ми були на головних аренах міст Харкова, Одеси та Києва та подарували «1000 посмішок» юним вболівальникам.

09 жовтня напередодні матчу в МДЦ «Артек» для дітей було організовано справжнє футбольне свято, на яке завітав Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов. Очільник Міністерства привітав дітей, побажав усім мирного неба та запросив на матч Україна-Хорватія на НСК «Олімпійський».

Після вітальних слів та відео про футбол, для артеківців була проведена вікторина на ерудицію. Усі питання стосувалися футбольної тематики, але діти вправно відповідали на них. Від організаторів юні артеківці отримали подарунки:  квитки на матч «Україна-Хорватія», шарфи вболівальників Національної збірної України з футболу, а також журнали про футбол.

Не обійшлося і без подарунку від дітей. Сотня юних вболівальників показали як вони будуть підтримувати нашу команду, скандуючи:

Жовте поле! Синє небо!

Гол забити дуже треба!

Степ широкий! Червона калина!

Наша славна Україна!

Інформацію та фото взято у ВГО “Українська мрія” та МДЦ “Артек”.

You may also like...

Напишіть відгук