Дитяча підтримка із трибун Дніпро-Арени

10 вересня на Дніпро-Арені національна збірна Україна зіграла в товариському матчі із збірною Нігерії. Футбол повернувся у Дніпро, і це була перша гра нашої збірної за 10 років на Дніпро-Арені. Відчувалася потужна підтримка із трибун стадіону від вболівальників, серед яких були і діти учасників АТО та діти із прийомних дітей, дитячих будинків сімейного типу та дітей із сімей, що перебувають у складних життєвих обставинах.

Не менш захоплюючі емоції були у дітей, що отримали можливість виводити гравців обох команд на футбольне поле. Діти вийшли на футбольне поле у білій формі із надписом NO TO RACISM.

Нагадуємо, що запрошення дітей разом із батьками відвідати матч здійснено в рамках соціального проекту “Навколо футболу”, що реалізується БФ “Розвиток футболу України” спільно з Українською асоціацією футболу.

БФ «Розвиток футболу України» здійснено співпрацю із  штабом національного захисту Дніпропетровської області, БФ “Помагаєм”, Дитячим фондом ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, федерацією футболу Дніпропетровської області.

You may also like...