Захисники України – дітям!

Федерація футболу України разом з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» в рамках співпраці з Дитячим фондом УЄФА продовжують реалізовувати соціальний проект «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди», який призначений для підтримки вимушено переселених осіб, зокрема дітей з конфліктних територій України.

 

В рамках цього проекту, 22 жовтня на київському стадіоні «Локомотив» ФФУ спільно з БФ “Розвиток футболу України” та Інформаційним агенством “Центр новин” організовано благодійний футбольний турнір «Кубок захисника України». Основною метою заходу було привернення уваги до проблем дітей-переселенців і дітей, які досі перебувають в зоні АТО, та необхідність розбудови спортивної інфраструктури на цій території.

 

Ідея проведення змагань була втілена за підтримки президента ФФУ Андрія Павелка: «Чужих дітей не буває. Тому Федерація футболу України у межах своїх можливостей всіляко допомагає дітям, які вимушено переїхали або досі  знаходяться у зоні АТО, і намагається вирішувати їхні потреби. Тиждень тому для юних футболістів з зони АТО було відкрито футбольний майданчик на Донеччині. Запевняю, що аналогічний міні-стадіон буде збудований й на Луганщині. Діти з АТО завжди бажані гості на всіх заходах ФФУ, гравці національної збірної України з нетерпінням очікують на зустріч з ними як на матчах так і на відкритих тренуваннях команди».

 

Саме справжні захисники України – представники батальйонів імені Кульчицького та «Дніпро-1», а також Патрульної поліції – разом із збірною журналістів об’єдналися навколо потреб дітей та стали учасниками першого футбольного «Кубка захисника України». За підсумками турніру чемпіоном стала команда полку «Дніпро-1», друге місце посіла збірна журналістів України, третє – команда Патрульної поліції, а четверте – батальйон Кульчицького.

 

У нагородженні команд взяли участь голова Національної поліції України Хатія Деканоідзе, керівництво батальйонів імені Кульчицького, «Дніпро-1» та перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, який у своєму вітальному слові подякував учасникам та гостям турніру за підтримку дітей із зони АТО, а також запропонував провести наступний турнір на новозбудованому майданчику на Луганщині: «Вірю в те, що залучивши якомога більше небайдужих людей ми зможемо повернути дітям радість. ФФУ й надалі підтримуватиме подібні соціальні ініціативи та благодійні турніри».

You may also like...

Напишіть відгук