ФФУ та Національний університет фізичного виховання і спорту України презентували Інститут футболу

7 лютого Федерація футболу України та Національний університет фізичного виховання і спорту України підписали угоду про створення Інституту футболу.

Ініціатива створення Інституту футболу підтримана Міністерством освіти і науки та Міністерством молоді та спорту України. Створення нового закладу надасть змогу вдосконалити систему підготовки спеціалістів та збільшити кількість футбольних тренерів серед випускників ВНЗ.

Підписання угоди відбулося в Національному університеті фізичного виховання та спорту куди  привітати Федерацію футболу України та ВНЗ прийшли й представники профільних міністерств: заступник міністра освіти та науки України Роман Греба та заступник міністра молоді та спорту Микола Даневич. Угоду про створення Інституту футболу під бурхливі оплески студентів університету, підписали президент Федерації футболу України Андрій Павелко та ректор НУФВСУ Євген Імас.

«Дуже приємно, що від нашої першої зустрічі з ректором Національного університету фізичного виховання та спорту Євгеном Імасом, у ході якої ми обговорювали перспективи створення Інституту футболу, до презентації проекту пройшло дуже мало часу, – розповів президент ФФУ. – Нашому футболу зараз необхідні не лише розробка стратегії, програми розвитку, а й достатня кількість фахівців тренерського цеху, які опанують передовий досвід провідних країн світу. Введений нами в експлуатацію завод з виробництва штучних полів дозволить збільшити кількість футбольних шкіл та секцій по всій країні. Саме там й знадобляться спеціалісти – наставники майбутніх гравців юнацьких, молодіжної та національної збірних. Приємно, що в стінах реабілітаційної медичної лабораторії на базі Інституту футболу буде можливість для відновлення як гравців збірних, так і воїнів АТО, котрі проходять лікування у Головному військовому клінічному госпіталі Києва, з яким Федерація футболу тісно співпрацює».

«Я вдячний ФФУ, яка підтримала ініціативу створення Інституту футболу, – відзначив у свою чергу Євген Імас. – Це проект дуже перспективний, який буде сприяти реалізації спільних захистів для розвитку футболу. Зокрема, його кадрового, методичного та наукового забезпечення».

 

 

Інформацію взято із сайту Федерації футболу України:

http://ffu.org.ua/ukr/ffu/about/ffu_news/16085/

 

You may also like...

Напишіть відгук