Юний футболіст Нікіта Малецький, який бореться з важким недугом, побував у гостях у Будинку футболу

Президент Української асоціації футболу, член Виконкому УЄФА Андрій Павелко зустрівся з 16-річним Нікітою Малецьким — мужнім юнаком, який долає складне онкологічне захворювання.

павелко-парень-1-min

павелко-парень-2-min

Нікіта займається футболом з дитинства й мріє про професіональну кар’єру гравця. 10 вересня хлопець побував на матчі Україна — Нігерія у Дніпрі й у розмові з керівником УАФ поділився своїми враженнями про гру команди Андрія Шевченка.

У Нікіти було діагностовано гліобластому — один із найагресивніших різновидів злоякісних пухлин головного мозку. Юнака прооперували в Німеччині, але для його порятунку необхідно пройти тривалий і дорогий курс лікування. Нещодавно завершився благодійний аукціон, який проходив на сторінці УАФ у facebook на підтримку Нікіти Малецького. Отримані кошти будуть спрямовані на його лікування. Додаткові внески також роблять УАФ, спрямовуючи на лікування Нікіти частину коштів, виручених із продажу квитків на матч Україна-Нігерія, та президента асоціації.

павелко-парень-5-min

павелко-парень-6-min

Спілкуючись з юнаком, Андрій Павелко побажав йому швидкого одужання та сильної волі, яка допоможе Нікіті реалізувати його мрії. На згадку президент УАФ подарував гостю футболку Олександра Зінченка з матчу Україна — Нігерія та запросив на матч Україна-Португалія, який відбудеться в Києві 14 жовтня. Також Андрій Павелко запропонував Нікіті познайомити його з Олександром Зінченком, щоб особисто попросити його про автограф на отриманій футболці з номером 17 — саме стільки років невдовзі виповниться Нікіті.

павелко-парень-7-min павелко-парень-8-min

«Нікіта дуже скромний і намагається не виказувати свої емоції, але очам хлопця важко приховати погляд, властивий людям із дуже світлою душею. Його мужність і відданість мрії — чудовий приклад для молодшого братика. Міцного здоров’я й щасливої тобі долі, Нікіта!» — побажав юнаку Андрій Павелко.

павелко-парень-4-min павелко-парень-9-min

Джерело: офіційний сайт УАФ

You may also like...