Діти учасників АТО вивели футболістів під час товариського матчу між Збірною України серед будівельників та Збірною України серед воїнів АТО

В суботу, 11 серпня на НТК ім. В. Баннікова, під патронатом Федерації футболу України, відбувся товариський матч між Збірною України серед будівельників та Збірною України серед воїнів АТО. Благодійним фондом «Розвиток футболу України» запрошено дітей учасників АТО, які вивели гравців на футбольне поле та взяли участь в церемонії виносу Державного прапора України. Усі діти отримали по футбольному м’ячу.

Сам захід приурочений до святкування Дня будівельника, яке традиційно відзначається в Україні у другі вихідні серпня. Під час офіційної частини були нагороджені кращі представники будівельної галузі країни, для гостей були організовані концертна програма, сімейні розваги, барбекю та футбольні майстер-класи.

«Від свого імені та від імені федерації футболу вітаю всіх будівельників з їхнім професійним святом, — звернувся до учасників матчу Олег Протасов. — Футбол є видом спорту, який приносить не тільки задоволення, але й здоров’я. Тож я хочу побажати представникам усіх професій, щоб вони відзначали професійні свята в такому ключі. Наша спільна праця з будівельними фірмами і компаніями над проектами будівництва футбольних полів відбувається у правильному напрямку, тому хочеться побажати такої ж взаємодії й у подальшому, адже в нас попереду ще багато роботи. Також великий уклін нашим воїнам АТО, які погодилися взяти участь у святі й показали на полі якісний футбол».

На думку Миколи Даневича, відзначати День будівельника в Україні в такому спортивно-футбольному форматі слід і надалі: «Кількість глядачів на трибунах сьогодні тільки підтвердила, що свято вдалося. Чимало вболівальників підтримували як збірну будівельників, так і збірну воїнів АТО. Головне, що в нас спортивна атмосфера, а відзначати свято в такому форматі можна і в наступному році, зробивши його традиційним».

У свою чергу Лев Парцхаладзе, який став одним із героїв поєдинку, реалізувавши післяматчевий пенальті у ворота збірної воїнів АТО, зазначив: «Чудовий день! Дякуємо Федерації футболу, що допомогла організувати такий матч. Символічно, що в це свято ми провели товариський матч проти збірної ветеранів АТО. Разом ми будуємо, разом і захищаємо нашу Україну. Що стосується взаємодії Міністерства регіонального розвитку та Федерації футболу в питанні будівництва футбольних полів, то завдяки цим проектам по всій Україні нам вдалося вдихнути футбольне життя в маленькі міста й села, де раніше футболу практично не приділялося уваги. Наша спільна робота йде у плідному ключі, кількість футбольних майданчиків і стадіонів буде тільки збільшуватися, і вже за 5—10 років ми побачимо в збірних командах України нових зірок, які приноситимуть славу країні на чемпіонатах Європи та світу».

«У нас є позитивний досвід експлуатації футбольних майданчиків, які були побудовані за підтримки Федерації футболу України в 2017—2018 рр. Люди полюбили їх за якість покриття і високу безпеку з точки зору травматизму, що особливо важливо в розвитку дитячого та юнацького спорту. Ми поступово переходимо на використання штучного покриття Polytan — це еталон якості і безпеки, який присутній на ринку з 1969 року і представлений сьогодні більш ніж у 150-ти країнах світу. Тим більше, що саме ця технологія рекомендована та сертифікована з боку ФІФА», — заявив перший-віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко.

Після фінального свистка на учасників матчу та гостей свята чекали музичні привітання від Національного академічного духового оркестру України, гуртів «Кітутік» та «Біла вежа», які влаштували незабутнє шоу. Не залишилися без подарунків і футболісти, а кращі гравці матчу у своєму амплуа отримали пам’ятні нагороди від Федерації футболу України.

буд-7-min

38920198_1030256227098962_1466300756817608704_n

 

 

You may also like...

Напишіть відгук