Діти зі сходу України та діти військовослужбовців відвідали Суперкубок України

Донецький «Шахтар» і київське «Динамо» відкрили сезон матчем за Суперкубок України, який відбувся 21 липня на одеському «Чорноморці».

Завдяки Благодійному фонду «Розвиток футболу України» та за підтримки громадської організації “Громадський рух переселенців “Маю право” та Одеської обласної федерації військово-спортивних багатоборств діти зі сходу України та діти військовослужбовців разом із рідними відвідали матч за Суперкубок України.

Ми поспілкувалися з дітьми та попросили розповісти про своїх кумирів та футбольні мрії:

Марк, 4 роки. Любить футбол і вже вдруге відвідує матч на стадіоні «Чорноморець». Вболіває за ФК «Шахтар».

1суперкубок

Андрій, 11 років. Підтримує ФК «Динамо».

2суперкубок

Нікіта, 12 років. Любить грати у футбол в дворі. Найбільша футбольна мрія для хлопця – зустрітися з Кріштіану Роналду.

4суперкубок

Гога, 13 років. Найкращий воротар для хлопця – Андрій П’ятов, а футбольна мрія – отримати м’яч з автографами Кріштіану Роналду та Ліонеля Мессі.

3суперкубок

 

Також, напередодні матчу, 20 липня, на стадіоні «Спартак» відбувся благодійний матч «Кубок Одеси» між Збірною ветеранів ФК «Чорноморець» та Збірною журналістів. Благодійний матч організований ІА «Центр новин», Федерацією футболу України, Одеською обласною федерацією футболу та за підтримки Благодійного фонду «Розвиток футболу України». Діти, які виводили гравців та діти-переселенці отримали футбольні м’ячі та квитки на Суперкубок від Благодійного фонду «Розвиток футболу України» та Федерації футболу України.

одес21-3-min

Учасників матчу привітав перший віце-президент ФФУ Олег Протасов, який наголосив, що головний результат Кубку Одеси — це допомога дітям та розвиток дитячого футболу в Україні.

одес21-5-min

 

Нагадуємо, що діти зі сходу України та діти військовослужбовців відвідали Суперкубок та отримали футбольні м’ячі в рамках соціального проекту “Навколо Футболу”, що реалізується БФ “Розвиток футболу України” та Федерацією футболу України”.

You may also like...

Напишіть відгук