Благодійний аукціон “У ритмі спорту”

Федерацією футболу України спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» було передано футбольний м’яч з підписами гравців Національної збірної України з футболу на благодійний аукціон «У ритмі спорту», який тривав з 14 по 21 червня та організований Благодійним Фондом Порошенка.

Вже сьогодні, 23 травня, Перша леді України Марина Порошенко оголосила результати благодійного аукціону та передала переможцям лоти. Стартова ціна аукціонного футбольного м’яча була оголошена 7 тисяч гривень. Його придбав Костянтин Аржаткін із Одеси за 15 тисяч гривень.

Зібрані кошти, а їх загальна сума становить  79,5 тис гривень, будуть спрямовані на те, щоб відправити дітей загиблих воїнів АТО на оздоровлення у Грузію, яке організоване Благодійним Фондом Порошенка.

Дружина Президента України привітала переможців та наголосила, що у світовій практиці благодійний аукціон є популярним засобом збору коштів на добрі справи: «Наш аукціон є логічним продовженням соціального проекту «У ритмі спорту». Результатом проекту стало придбання Благодійним Фондом Порошенка підйомника для зручного пересування сходами спортсменам у інвалідних візках вартістю майже 150 тисяч гривень. Втім, важливо, щоб добрі справи в нашому суспільстві примножувались. Тож ми й вирішили ініціювати аукціон, щоб разом з великою українською родиною допомогти українським дітям загиблих воїнів АТО пройти оздоровлення у сонячній Грузії. Зокрема, зібрані кошти підуть на забезпечення логістики цих дітей до Батумі», – зауважила Марина Порошенко.

 

You may also like...

Напишіть відгук