Зустріч із Володимиром Мунтяном та Володимиром Безсоновим

2017-го року «Динамо» Київ святкує своє 90-річчя! У рамках святкування ювілею Фан-клуб ФК «Динамо» Київ та громадська організація «Ветерани ФК «Динамо» Київ» організовує зустріч із легендами клубу – Володимиром Мунтяном та Володимиром Безсоновим!

Кумири мільйонів динамівських прихильників є одними з найбільш титулованих гравців нашого клубу. Володимир Мунтян – семиразовий чемпіон СРСР, дворазовий володар Кубка СРСР, володар Кубка Кубків та Суперкубка УЄФА 1975 року. Володимир Безсонов – шестиразовий чемпіоном СРСР, п’ятиразовий володар Кубка СРСР, володар Кубка Кубків 1986 року, бронзовий призер Олімпійських ігор 1980, срібний призер Євро-88.

Володимир Федорович та Володимир Васильович дадуть відповіді на всі ваші запитання, разом ми згадаємо шлях «Динамо» до європейських вершин та дізнаємося, чим зараз живуть ветерани «Динамо». Далі відбудеться автографсесія і кожен бажаючий зможе сфотографуватися з легендами клубу. Також для всіх уболівальників буде організовано сюрприз: у конференц-залі будуть виставлені Кубки Кубків УЄФА 1975 та 1986 років.

Зустріч відбудеться 30 березня о 19:00 у конференц-залі стадіону «Динамо» ім. В. Лобановського

Вхід вільний!

Інформацію взято із сайту:

http://www.fcdynamo.kiev.ua/allnews/authors/vstrecha_s_vladimirom_muntyanom_i_vladimirom_bessonovym/

You may also like...

Напишіть відгук