У рамках підготовки до Тижня масового футболу УЄФА представники УАФ взяли участь в «Олімпійському уроці»

Минулими вихідними Українська асоціація футболу анонсувала Тиждень масового футболу УЄФА в Україні, взявши участь в «Олімпійському уроці». Це свято об’єднало всі спортивні федерації, залучивши на столичну Оболонську набережну десятки тисяч родин.

Звісно, найбільше дітей і їхніх батьків хотіло потрапити на футбольний майданчик, де можна було взяти участь у призових конкурсах або просто вперше спробувати забити гол на відкритому уроці футболу.

2ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Окрім того, усі охочі мали можливість сфотографуватися з кубком чемпіонів світу, здобутим збірною України U-20.

Не знехтували такою можливістю і президент Національного олімпійського комітету, славетний Сергій Бубка, та голова Комітету Верховної Ради України з питань молоді і спорту Андрій Кожем’якін, а також легенди українського спорту, які були почесними гостями на футбольному майданчику.

Як зазначили організатори футбольної частини свята, заступник голови Комітету масового футболу УАФ Олександр Каденко та координатор соціальних проектів УАФ Євгеній Столітенко, цьогоріч УАФ долучить до проведення Тижня масового футболу УЄФА кожен регіон країни через 26 регіональних федерацій, які організують різноманітні заходи з масового футболу в обласних і районних центрах, у сільській місцевості.

5ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Із 21-го по 29 вересня, на всіх футбольних матчах диктори інформуватимуть про це й запрошуватимуть уболівальників. Під час проведення футбольних свят скрізь будуть організовані турніри серед хлопчиків та дівчат; матчі між командами викладачів, батьків та учнів шкіл; зустрічі дітей із ветеранами футболу та чинними гравцями; футбольні конкурси; показові фрагменти уроків футболу. Особливу увагу регіональні федерації звернуть на максимальне долучення до тижня масового футболу дівчат.

3ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

Тижню масового футболу УЄФА будуть присвячені Фестивалі чемпіонів «Відкриті уроки футболу», що будуть організовані в кожному регіоні спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України». Вони матимуть соціальну спрямованість (у кожному фестивалі візьмуть участь по 200 дітей, серед яких 50% — діти-переселенці й діти військовослужбовців, 30—40% дівчат, сироти та діти з особливими потребами).

4ОЛІМПІЙСЬКИЙ УРОК

 

Джерело: офіційний сайт УАФ

You may also like...