Володимира Бандурова обрано президентом Асоціації футболу інвалідів України

На позачерговій конференції обраного нового керівника Асоціації футболу інвалідів України. З квітня 2017 року посаду президента Асоціації обіймав Владислав Штамбург, який склав свої повноваження. Новим президентом  став почесний президент Благодійного фонду «Розвиток футболу України» та член Виконкому ФФУ Володимир Бандуров, за кандидатуру якого  проголосували одностайно 14 делегатів конференції, які представляли сім членів асоціації. Також було прийнято та затверджено єдиний календарний план асоціації на 2018 рік.

Перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, який був почесним гостем конференції, нагадав, що ФФУ — надійний соціальний партнер, який допомагає проявляти себе у футболі людям із вадами здоров’я. А Федерація футболу України спільно з Міністерством оборони України планують провести Кубок нескорених у травні 2018 року, напередодні фіналів Ліги чемпіонів у Києві, для хлопців, які були поранені під час бойових дій в зоні АТО.

«Ми з першого дня воєнних дій підтримуємо і військовий госпіталь, і різні ініціативи, пов’язані з АТО. Через спілкування та футбольні матчі наші бійці зможуть краще соціалізуватися в мирному житті», — сказав Вадим Костюченко.

Український Кубок нескорених має допомогти в підготовці до міжнародних Ігор нескорених, які цьогоріч відбудуться в жовтні в Сіднеї. В минулому році Україна була представлена на Іграх 15-ма спортсменами і здобула 14 медалей.

 

Джерело: офіційний сайт ФФУ

You may also like...

Напишіть відгук