Виконавчий директор UEFA Events SA Мартін Каллен: «Очікуємо, що Україна стане ідеальним господарем фіналів Ліги чемпіонів»

1 лютого у Будинку футболу відбулася робоча зустріч президента Федерації футболу України Андрія Павелка та виконавчого директора UEFA Events SA Мартіна Каллена.

Керівник ФФУ та представник УЄФА обговорили ключові питання підготовки до фінальних поєдинків Ліги чемпіонів, які відбудуться в Києві у травні.

Як розповів після закінчення зустрічі Мартін Каллен, цей візит є плановою перевіркою готовності України до проведення двох фінальних матчів Ліги чемпіонів УЄФА.

«Нам необхідно проводити такі зустрічі, щоб знати, в якому напрямку слід працювати активніше та на що звернути додаткову увагу. Тому такий важливий постійний контакт із президентом ФФУ Андрієм Павелком та іншими відповідальними за проведення матчів функціонерами. Ми готові допомагати, тому діалог — найкращий спосіб отримати необхідну інформацію», — зазначив представник УЄФА.

За словами Мартіна Каллена, зараз можна впевнено говорити, що процес підготовки проходить добре. «Я вже провів багато зустрічей із відповідальними за проведення фінальних матчів особами. У планах — ще декілька розмов, а завтра зранку я повернуся до Швейцарії. Після цього ми продовжимо працювати з ФФУ, керівництвом міста, персоналом стадіону тощо дистанційно і будемо підтримувати постійний зв’язок. Ми очікуємо, що Україна стане ідеальним господарем фіналів Ліги чемпіонів, і подія відбудеться на найвищому рівні», — підкреслив Мартін Каллен.

Андрій Павелко розповів, що процес підготовки до фіналів Ліги чемпіонів іде за графіком, і з часу останнього візиту представників УЄФА вдалося вирішити чимало важливих питань. «Такі візити та зустрічі дуже важливі для нас, оскільки дозволяють провести контрольні заміри щодо вирішення організаційних та деяких інших моментів підготовки.

У листопаді-грудні в нас була низка позицій, які викликали додаткову увагу в УЄФА, але зараз ми можемо констатувати, що рухаємося за графіком і виконуємо всі взяті на себе зобов’язання. Уся робота ведеться в дуже тісній і безперервній співпраці з УЄФА, що дозволяє демонструвати позитивну динаміку на всіх ключових напрямках підготовки до майбутнього футбольного свята», —  зазначив президент ФФУ.

 

Інформацію взято з офіційного сайту ФФУ.

You may also like...

Напишіть відгук