Володимир Бандуров привітав команду ДЮСШ «Таврія» з успішним виступом на Всеукраїнському футбольному чемпіонаті

6 липня Почесний Президент Благодійного фонду «Розвиток футболу України» Володимир Бандуров зустрівся з юними футболістами на новому футбольному майданчику зі штучним покриттям, який був відкритий 14 червня на стадіоні КЗ «ФОК» Таврія» у Василівці Запорізької області. Хлопці поділилися враженнями від своєї участі у Всеукраїнському футбольному чемпіонаті. Право на участь у чемпіонаті вибороли 14 дитячих команд з усієї України. Тож боротьба за вихід до фіналу була по-справжньому запеклою. Але талановиті василівські футболісти показали достойну гру, і у підсумку команда ДЮСШ  «Таврія» посіла друге місце й отримала срібні медалі чемпіонату.

Володимир Бандуров привітав футболістів з цим досягненням і подарував їм 20 комплектів спортивної форми та футбольні м’ячі.

– Я щиро бажаю вашій команді нових спортивних перемог, – сказав, звертаючись до футболістів та тренерів команди, Володимир Бандуров. – А кожному з вас – високих досягнень в улюбленій грі. Пройде зовсім небагато часу, і ви станете дорослими й зможете грати у великий футбол. І я вірю в те, що згодом ми побачимо вас у складі найпрестижніших команд Прем’єр-ліги.

You may also like...

Напишіть відгук