Діти учасників АТО, діти зі сходу України та кращі вихованці “Футбольних канікул з ФФУ” стали учасниками табору Ukrainian Soccer Skills

8 липня за підтримки Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України» в Києві стартував проект Ukrainian Soccer Skills — літній футбольний табір із застосуванням європейського підходу у футбольних тренуваннях до роботи з дітьми різних вікових категорій.

Після офіційного відкриття табору в Будинку футболу, усі учасники вийшли на стадіон ФФУ ім. В. Баннікова. Навчання в таборі розпочалося із тестування дітей для визначення рівня  підготовки кожного учасника. За результатами тестування будуть сформовані відповідні групи по 4 учасника кожна, з якими будуть займатися польський тренер Себастіан Петшик та член штабу  національної збірної Іспанії по футболу та  спортивний  директор Soccer Skills – Антоніо Бареа. Протягом усього періоду функціонування табору на дітей очікують тренування футбольної техніки, тактичні заняття, тести, тренування моторики, заняття із спортивним психологом та уроки з вивчення англійської мови. Найкращі вихованці табору отримають унікальну можливість вдосконалити свої вміння у футбольному таборі у Польщі.

«Дякую українській стороні за допомогу в проведенні першого міжнародного табору в Україні», — відзначив під час церемонії відкриття президент проекту Кшистоф Кунік.

Натомість начальник відділу Юнацького футболу ФФУ Валерій Золотухін акцентував увагу на вкладі національної асоціації в розвиток дитячого та юнацького футболу в Україні. «Наша федерація чудово розуміє, що діти — це майбутнє підсилення наших збірних команд, тому ми докладаємо всіх необхідних зусиль для створення комфортних умов для зростання майбутніх футбольних зірок України», — зазначив Золотухін.

Благодійний фонд «Розвиток футболу  України» виступив партнером проекту Ukrainian Soccer Skills, що організований Українською Асоціацією Розвитку Дитячого та Юнацького Футболу, та завдяки підтримці Фонду талановиті діти футбольних канікул з ФФУ, діти учасників АТО та діти зі сходу України стали учасниками футбольного табору.

You may also like...

Напишіть відгук