Проведено семінар для регіональних менеджерів

DSC_0066

Для реалізації проекту «Play Away, Play Everywhere – Грай в гостях, грай всюди» визначено 25 регіональних менеджерів для яких, в  червні 2016 року, проведено семінар.

Для проведення навчання організаторами долучено провідних вчителів країни: заслуженого учителя України Сергія Чешейка, інструктора з теми здорового способу життя Ліану Копилову, кращих інструкторів з організації і методики занять: Віталія Тітаруку та Геннадія Гречковського. Також перед слухачами семінару виступили експерти щодо взаємодії з Національною поліцією з превенції дитячої злочинності і конфліктів, «школи юного вболівальника» Олексій Лазаренко та психолог, один із кращих фахівців з проблеми психологічної допомоги дітям-переселенцям, які перебували в зоні військового конфлікту, Юрій Луценко.

Одним із найперших завдань для регіональних менеджерів є організація для дітей-переселенців шкільного віку (6-13 років) спортивних фестивалів «OpenFun» та футбольних турнірів, що вже стартують у вересні-жовтні цього року по всій Україні.

Також регіональні менеджери будуть працювати над залученням дітей до занять у футбольних секціях/групах на безкоштовній основі.

Всі учасники мали змогу поділитися досвідом роботи з розвитку масового футболу та реалізації соціальних проектів, отримали цінні для роботи матеріали з метою передачі набутого досвіду в райони, міста і села своїх регіонів.

Із переліком регіональних менеджерів можна ознайомитися в розділі «Наша команда».

DSC_0020 DSC_0043 DSC_0049 DSC_0066 DSC_0069 DSC_0100 DSC_0116 DSC_0213 DSC_0231 DSCN7920

You may also like...

Напишіть відгук