У Мелітополі відкрито дитячий міні-футбольний майданчик

25 вересня у Мелітополі біля місцевого стадіону «Спартак» відкрито сучасний дитячий міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям. Подарунок для наймолодших футболістів, урочисте відкриття якого відбулося у День міста, було збудовано за кошти, залучені Федерацією футболу України.

Під час церемонії відкриття нового спортивного об’єкту юні гравці із числа дітей-переселенців отримали від Благодійного фонду «Розвиток футболу України» та Федерації футболу України подарунки, м’ячі та ігрову форму.

«Це інвестиція в дитячий футбол Мелітополя. Я впевнений, що вона відгукнеться взаємністю і ми отримаємо такого ж футболіста, як ваш земляк Євген Хачеріді. Подібні майданчики до кінця року будуть у всіх обласних центрах України завдяки відкриттю в Київській області заводу з виготовлення штучних полів за німецькою технологією. У планах до 2020 року – побудувати в країні 2500 міні-стадіонів. Діти з п’яти років зможуть займатися футболом на цих майданчиках», – розповів перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко про плани розвитку українського футболу згідно з анонсованою влітку керманичем ФФУ Андрієм Павелком «Стратегією-2020» із розбудови спортивної інфраструктури.

Наостанок футбольні вболівальники та юні спортсмени отримали можливість власноніж випробувати поле новозбудованої споруди.

You may also like...

Напишіть відгук