Футбол для всіх!

Івано-Франківська обласна федерація футболу разом з федерацією футболу м.Івано-Франківська, Асоціацією міні-футболу Івано-Франківської області і Департаментом освіти та науки міської ради протягом листопада продовжували на Прикарпатті підтримувати вимушено переселених дітей з конфліктних територій України, дітей воїнів АТО, дітей з малозабезпечених і багатодітних сімей.

2 листопада в загальноосвітній школі №16 м. Івано-Франківська проведено благодійну акцію “Вареники для воїнів АТО”. До акції долучилися працівники школи, батьки та учні сімей-переселенців з зони АТО. Усі разом приготували понад 200 кг вареників! У той же день на обід були запрошені бійці 10-ї гірсько-піхотної бригади м. Коломия, які повернулися з лінії фронту і на полігоні неподалік м. Івано-Франківська проходили доукомплектування та бойове злагодження. Захисники України щиро подякували всім учителям, батькам, працівникам, учням школи, які брали участь в акції за смачні гостинці!

7 листопада на базі Івано-Франківського коледжу фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту відбулося урочисте відкриття шкільного турніру з футзалу на “Кубок міського голови та НФК “Ураган” серед учнів (5 класи і молодші). Попередній етап футзального марафону триватиме протягом шести тижнів. Кожної суботи школярі 29-ти загальноосвітніх навчальних закладів міста дивуватимуть майстерністю, голами і жагою до перемоги своїх численних уболівальників.

У складах команд поруч із місцевими хлопчаками виборюватимуть бажані залікові бали, щоб посісти якомога вище місце в турнірній таблиці, і діти-переселенці з Луганської, Донецької областей і АР Крим. Адже саме від рейтингу шкіл залежатиме в якій з ліг, “Золотій”, “Срібній” чи “Бронзовій”, продовжиться боротьба команд в основному раунді кубкових змагань.

14 листопада в с. Вікно на Городенківщині відбулися святкові заходи із відкриття спортивного майданчика зі штучним покриттям розміром 22х44 м біля місцевої школи. Випробували нове поле команди ветеранів депутатського корпусу районної ради, молоді села, шкільних команд, у складі яких були діти-переселенці з зони АТО.

19-20 листопада у м. Тлумач на базі спеціалізованої школи-інтернату провели фізкультурно-оздоровчий захід “Ти зможеш, якщо зміг я!” серед дітей-вихованців закладу. Захід провели обласний центр фізичного здоров’я населення “Спорт для всіх” спільно з відділом молоді та спорту Тлумацької райдержадміністрації за підтримки Івано-Франківської облради.

Головною метою події було виховати відповідальне ставлення до власного здоров’я, сформувати звичку регулярно займатись фізкультурою та популяризувати здоровий спосіб життя серед дітей. Усього в заході взяли участь 55 дітей, серед яких були і діти-переселенці з Донецької області, які змагались у різноманітних естафетах, конкурсах, міні-футболі. Усі учасники отримали футболки та грамоти.

Наприкінці листопада за сприяння Федерації футболу України та Благодійного фонду “Розвиток футболу України” на міському стадіоні “Колос” м. Галич пройшов футбольний фестиваль національного соціального проекту “Відкриті уроки футболу”. У фестивалі взяли участь 192 школярі з навчальних закладів Галицького району, серед яких були діти-переселенці з конфліктних територій України, а також діти учасників АТО та діти із малозабезпечених сімей.

 

You may also like...

Напишіть відгук