На Івано-Франківщині пройшов фестиваль “Відкриті уроки футболу”

Наприкінці листопада за сприяння Федерації футболу України та Благодійного фонду “Розвиток футболу України” на міському стадіоні “Колос” м. Галич пройшов футбольний фестиваль  національного соціального проекту “Відкриті уроки футболу”.

Такі фестивалі популяризують футбол, дають можливість займатися іншими різноманітними формами спортивних занять за принципом футбол для всіх та є потужним виховним інструментом для попередження дитячих конфліктів і дитячої злочинності, виховання патріотизму та цінностей здорового способу життя. Даний захід робить футбол відкритим для всіх, незважаючи на наявність футбольної обдарованості, незалежно від статі, соціального статусу та статків сім’ї.

У фестивалі взяли участь 192 школярі з навчальних закладів Галицького району. Футбольне поле стадіону було розділено на 12 секторів, за якими були закріплені вчителі фізичної культури. Вони ділилися з дітьми секретами футболу, знайомили з вправами, які допомагають розвинути влучність, швидкість та витривалість. Діти, серед яких було чимало дівчат,  з радістю брали участь у конкурсах, іграх, естафетах, навчалися елементам техніки гри у футбол та виконували різні вправи за командами своїх учителів.

По завершенню фестивалю відбулась урочиста церемонія, у якій взяли участь голова Івано-Франківської обласної федерації футболу Тарас Клим, перший заступник голови, виконавчий директор ІФФФ Василь Сікора, відповідальний секретар ІФФФ Олег Волосянко, голова Галицької районної федерації футболу Іван Бабій, керівник апарату Галицької РДА Іван Зельманович, уповноважений представник сектору у молоді та спорту Галицької РДА Наталія Френдій.

Кожна дитина отримала на згадку футболку, учителі фізичної культури – спортивні костюми, навчальні заклади – футбольні м’ячі та інший спортивний інвентар.

You may also like...

Напишіть відгук