Дитячі посмішки на Фестивалі Чемпіонів УЄФА

Федерація футболу України спільно з Благодійним фондом «Розвиток футболу України» та за підтримки УЄФА розпочали реалізацію соціального проекту «Навколо футболу», що покликаний надати дітям з усієї України максимум можливостей долучитися до цікавих футбольних активностей, особливо дітям, які є соціально незахищеними і потребують особливої уваги.

В рамках проекту діти зможуть відвідувати футбольні матчі, брати участь в церемоніях виведення футболістів, змагатися у турнірах, відвідувати екскурсії до футбольних музеїв та бути гостем яскравих футбольних свят у Будинку футболу!

Презентація соціального проекту відбулася 24, 25 та 27 травня під час Фестивалю чемпіонів УЄФА в самому серці столиці. В наметі #EqualGame для дітей та їх батьків були організовані різноманітні активності: вікторина, яскравий футбольний аквагрим та корисний майстер-клас від інспекторів патрульної поліції, в якому із завзяттям взяли участь не лише малеча, але й батьки. Наймолодші відвідувачі Фестивалю Чемпіонів виготовляли світловідображаючі брелки, які допоможуть сигналізувати водію про дитину на дорозі. Також відвідувачі намету #EqualGame отримали листівки з автографом гравців національної збірної України та інформацією про соціальний проект «Навколо Футболу».

« 1 of 8 »

You may also like...

Напишіть відгук