На Закарпатті проведено фестиваль «Грай в гостях, грай всюди»

Другий місяць осені для школярів Закарпаття розпочався із спортивного свята. На Ужгородському стадіоні «Спартак» проведено фестиваль «Грай в гостях, грай всюди». Фестиваль проводиться за принципом «футбол для всіх» і такий захід на Закарпатті проведено вперше.

Участь у спортивному святі взяли учні Ужгородського району з Худлівської ЗОШ І-ІІІ ст., Добронської ЗОШ І-ІІІ ст., Середнянської ЗОШ І-ІІІ ст. та учні м. Ужгород з ЗОШ І-ІІІ ст. №15,  ЗОШ І-ІІІ ст. №5,  ЗОШ І-ІІІ ст. №12 , ЗОШ І-ІІІ ст. №8, ЗОШ І-ІІІ ст.№7, НВК «Ужгородський економічний ліцей, ЗОШ І-ІІ ст. та БПЛ «Лідер» ЗОШ №20.

Привітали учасників фестивалю голова ФФЗ п. Дуран І.П., заступник голови ФФЗ п. Наскалов В.Б., начальник управління молоді і спорту Закарпатської ОДА Ерфан В.Й.

Усього у змаганнях взяли участь більше 160 школярів  міста Ужгорода та Ужгородського району. Діти грали у футбол, змагалися в естафетах, конкурсах з елементів футболу. У фестивалі взяли участь психолог та представник поліції, які провели корисні бесіди з усіма учасниками фестивалю. Особливий інтерес визвали змагання з футболу, в яких активну участь брали дівчата.

Фестиваль проведено під егідою Федерації футболу Закарпаття,  Департаменту освіти і науки та Управління молоді і спорту Закарпатської ОДА та Головного управління Національної поліції в Закарпатській області.

На урочистому закритті за перше місце у турнірі з футболу учням з Добронської ЗОШ І-ІІІ ст. голова ФФЗ Дуран І.П. вручив почесний  кубок. Але на цих змаганнях переможених не було – всі учасники фестивалю отримали подарунки від Федерації футболу Закарпаття, а кожна команда – м’ячі та інвентар від ФФУ та Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

You may also like...

Напишіть відгук