В Луганській області стартує проєкт «Кубок Довіри», що передбачає залучення офіцерів поліції та вчителів фізичної культури до роботи з дітьми за концепцією «Спорт заради розвитку».

 

В межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції, благодійний фонд «Розвиток футболу України» у партнерстві з Головним управлінням Національної поліції в Луганській області, Українською асоціацією футболу та Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацією впроваджує проєкт «Кубок Довіри».

Метою проєкту є покращення якості спілкування поліції з громадянами, побудова довірчих відносин між дітьми та представниками правоохоронних органів задля превенції, профілактики негативних явищ та формування здорового суспільства.

До проєкту будуть залучені інспектори з ювенальної превенції та вчителі фізичної культури, котрі, використовуючи концепцію «Спорт заради розвитку», будуть працювати з дітьми та співдіяти з громадами 15 населених пунктів Луганської області. Вже у вересні цього року полісмени разом із вчителями пройдуть спеціалізовані тренінги та опісля зможуть сформувати футбольні команди із дітей, що не займаються футболом професійно. Діти матимуть змогу тренуватися разом зі своїми наставниками та візьмуть участь у регіональних змаганнях. А вже наприкінці року команди-переможці змагатимуться за «Кубок Довіри» Луганської області.

Окрім спортивної складової, проєкт передбачає обговорення таких актуальних тем, як  безпека на дорогах, здоровий спосіб життя, шахрайство в Інтернеті та по телефону, насильство в сім’ї та безпека наших громад. Полісмени разом із учнями втілять мініпроєкти, щоб зробити свої громади більш безпечними та дружніми.

Запрошуємо ЗМІ та інші зацікавлені організації до співпраці. Футбол об’єднує!

Для запитів ЗМІ: Ірина Макаревич, координаторка проєкту, +380971855722, bf_football@ukr.net.

 

5000x1500_banner_4-01

Проєкт «Профілактика правопорушень та інших негативних явищ через взаємодію поліції та дітей на партнерських засадах («Кубок Довіри») у Луганській області» реалізується благодійним фондом «Розвиток футболу України» у партнерстві з Головним управлінням Національної поліції в Луганській області, Українською асоціацією футболу та Луганською обласною державною адміністрацією – обласною військово-цивільною адміністрацією в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (ООН Жінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО).

Програму підтримують тринадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), Посольство США в Україні, а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.

You may also like...