В Луганській області проведено робочу зустріч щодо організації футбольного фестивалю з представниками Національної поліції

З метою якісного проведення спортивного фестивалю в Луганській області, організовано робочу зустріч з представниками Управління превентивної діяльності ГУНП в Луганській області. З начальником відділу, полковником поліції Кашутою Дмитром Георгійовичем та старшим інспектором з особливих доручень, підполковником поліції Мельничук Тетяною Олександрівною обговорено питання організації «поліцейського майданчика» спортивного фестивалю в рамках реалізації соціального проекту «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях – грай всюди».

Спортивний фестиваль передбачає організацію активностей на12 майданчиках футбольного поля. У перші 2 дні фестивалю буде організовано заняття для дітей за участю представника місцевого підрозділу Національної поліції, котрий у формі бесіди розкаже дітям про основні правила поведінки, права та їх обов’язки.

Нагадуємо, що п’ятиденний спортивний фестиваль відбудеться в  м. Сєвєродонецьк з 20 по 24 вересня цього року за участю дітей-переселенців, дітей учасників АТО та дітей з малозабезпечених сімей.

Для додаткової інформації можна звернутися до регіонального менеджера проекту Скарги-Бандурова Олега Володимировича, тел. (050) 658 66 12, електронна адреса: sbov@ukr.net.

 

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

You may also like...

Напишіть відгук