Учасники “Відкритих уроків футболу” в Бердянську візьмуть участь в церемонії виведення команд під час матчу Україна-Фінляндія

27 жовтня в місті Бердянськ Запорізької області відбулося відкриття дитячого фестивалю «Відкриті уроки футболу», що є спеціальним проектом Федерації футболу України.

На стадіоні ЗОШ №3 зібралися діти та вчителі з 8 місцевих шкіл. Привітали учасників фестивалю міський голова Володимир Чепурний, перший віце-президент Федерації футболу України Вадим Костюченко, національний координатор проекту Федерації футболу України, член комісії УЄФА з масового футболу Євген Столітенко, представник БФ «Розвиток футболу України» Ірина Макаревич  та інші.

Проведення подібного свята футболу стало справжньою подією для міста, про що сказав  міський голова Бердянська Володимир Чепурний. Міський голова подякував за цей захід президентові Федерації футболу України Андрію Павелку та в свою чергу пообіцяв, що футбол у їхньому місті буде і надалі розвиватися.

Вадим Костюченко від імені Федерації футболу України подякував місту за чудову організацію події, зазначивши, наскільки приємно бачити усміхнені, щасливі обличчя дітей, а також запросив декількох дітей з Бердянська взяти участь в церемонії виведення команд на поле під час матчу Україна-Фінляндія, що відбудеться 12 листопада в Одесі. Такі заходи за участю дітей-переселенців проходять в рамках проекту «Play away, play everywhere. Грай в гостях, грай всюди».

Проект «Відкриті уроки футболу» спрямований на допомогу у першу чергу дітям-переселенцям із Донбасу. Він впроваджується в трьох областях — Запорізькій, Дніпропетровській та Харківській при підтримці Німецького уряду. Допомога надана Streetfootballworld GmbH в рамках проекту «Психосоціальна підтримка та робота з конфліктами», що є однією з Ініціатив інфраструктурної програми для України Німецького уряду та виконується Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ GmbH).

You may also like...

Напишіть відгук