Школярі із Хмельниччини відвідали Будинок футболу та НСК “Олімпійський”

20 червня, в рамках соціального проекту “Навколо футболу”, що реалізується БФ “Розвиток футболу України” спільно з Федерацією футболу України,  для групи школярів із Хмельниччини – призерів відкритої першості Шепетівської дитячої юнацько-спортивної школи з міні-футболу, організовано екскурсію. День розпочався з відвідин виставки-музею досягнень братів Кличків та найбільшої футбольної арени –  НСК «Олімпійський». Також школярі відвідали Будинок футболу, позмагалися між собою у кмітливості, відповідавши на питання футбольної вікторини. На завершення усі діти отримали футбольні сувеніри та м’ячі.

Один із школярів, п’ятнадцятирічний Микола, поділився своїми враженнями. Хлопцеві дуже імпонувала атмосфера НСК «Олімпійський».

17Екскурсія 20_06_2018

Про своє захопленнями футболом Микола зазначив: “Ми аматори. Професійно ним не займаємося. Тому літом ми збираємося кожного вечора, а під час навчального періоду – кожну суботу або неділю по 2-3 години. Щось нове вчимося, самі вчимо і граємо”. А рівняється школяр на Євгена Коноплянку, якого вважає кращим футболістом в Україні.

Також хлопці призналися, що окрім футболу люблять баскетбол і вже завтра візьмуть участь у змаганнях! Дякуємо за зустріч і бажаємо успіхів та нових перемог!

 

You may also like...

Напишіть відгук