Новий футбольний майданчик для школярів Святогірська!

15 жовтня у єдиній школі міста Святогірськ, що на Донеччині, було відкрито сучасний міні-футбольний майданчик зі штучним покриттям.  Такий подарунок в рамках соціального проекту  «Play away, play everywhere – Грай в гостях, грай всюди» для школярів, більшість з яких є дітьми-переселенцями з Донецька, було збудовано за кошти, залучені Федерацією футболу України, Федерацією футболу Донецької області та Федерацією футболу Святогірська.

На футбольному майданчику розміром 42х22 метри займатимуться не тільки школярі, а й різноманітні футбольні секції, дитячі табори, а також проводитимуться футбольні турніри. Перший, до речі, було організовано вже у день-відкриття. У ньому взяли участь 6 команд з найближчих сіл. Вручивши низку футбольних подарунків, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, який був присутнім на відкритті майданчика, запросив усіх присутніх на товариський матч Україна – Сербія, що відбудеться 15 листопада на ОСК «Металіст» у Харкові.

«Ми бачимо, що є великий попит серед дитячо-юнацьких футбольних команд та, загалом, серед дітей на гру у футбол на сучасних футбольних майданчиках. Тому ФФУ розробила комплексну програму з побудови дитячих міні-стадіонів, і вже у грудні 2016 року буде запущено завод з виробництва сучасних штучних газонів, що допоможе  нам у будівництві нових стадіонів. У планах до 2020 року – побудувати в країні 2500 міні-стадіонів», – зазначив Вадим Костюченко.

Окрім Святогірська такими надсучасними полями вже можуть потішитися школярі з Краматорська та Слов’янська, на черзі – і інші містечка як Донеччини, так і України в цілому.

You may also like...

Напишіть відгук