На Херсонщині проходить новий всеукраїнський футбольний турнір

Зусиллями активістів Херсонщина стає одним із центральних регіонів України по розвитку футболу. Із-за анексії Криму багато сімей поселилися в Херсонській області. Так, в м. Берислав створено Федерацію футболу Криму. В регіоні почали відкриватися нові футбольні поля: майданчик із штучним покриттям в Бериславі, а до кінця року очікується завершення реконструкції херсонського стадіону ДЮСШ «Освіта».

Вже два роки як в обласному центрі проводиться футбольний турнір «Херсон – це Україна», в якому участь беруть й такі відомі футбольні клуби як місцевий ФК «Кристалл», ФК «Карпати», ФК «Металург» (Запоріжжя), ФК «Дніпро».

Також Херсонська область приєдналась до проекту «PLAY AWAY, PLAY EVERYWHERE – Грай в гостях, грай всюди», в рамках якого нещодавно були проведені «Відкриті уроки футболу» для вихованців місцевих спортивних шкіл, передано м’ячі та спортивний інвентар для занять футболом.

Підвищення активності та розвиток футболу в регіоні пов’язують з Андрієм Гордєєвим, котрий, будучи депутатом Херсонської міської ради, спільно з іншими активістами ініціював ряд заходів.

«Ми як активісти, як жителі, небайдужі до розвитку футболу, намагаємося використати кожну можливість для залучення більшої кількості херсонців до  футболу. Не лише організовуємо різноманітні турніри, але й різні поїздки на змагання, оздоровлення по всій Україні для наших дитячих команд. Хочемо привернути увагу якомога більшої кількості людей до футболу, для чого й організували ряд товариських матчів ветеранів київського «Динамо» з нашими командами в Скадовську, Бериславі та інших містах області. Хочемо, щоб український футбол поповнився новими талантами із Херсонщини, такими як Олександр Головко, Віктор Коваленко або Олександр Караваєв», – зазначив Андрій Гордєєв.

Наступною ініціативою херсонських активістів стала організація всеукраїнського турніру в сільській місцевості – «Золота осінь Херсонщини» в смт. Чулаківка, участь в якому взяли 11 команд двох вікових категорій із різних регіонів України. Переможцями турніру 2004/2005 рр стала ДЮСШ Рокитнянського району Київської області, а місцева команда ФК «Вікторія» зайняла 3 місце, 2006/2007  – ФК “Рось” Біла Церква.

You may also like...

Напишіть відгук