Команди з 11 областей України взяли участь в дитячому фестивалі з міні-футболу

У суботу, 16 вересня, на штучних полях ім. Баннікова відбувся дитячий фестиваль з міні-футболу серед дітей. Футбольне свято для дітей організоване Федерацією футболу України спільно з Генпрокуратурою та за підтримки Благодійного фонду «Розвиток футболу України».

Участь в змаганнях взяли 11 команд з різних областей України. Перемогу здобула команда з Харківської області. Друге місце посіла команда з Дніпропетровської області, а третє – команда дітей співробітників Генеральної прокуратури.

В урочистій церемонії нагородження переможців участь взяли президент Федерації футболу України Андрій Павелко, генпрокурор Юрій Луценко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, технічний директор федерації Олег Протасов, перший заступник генпрокурора Дмитро Сторожук та заступник Міністра молоді і спорту України Олександр Ярема.

Андрій Павелко наголосив на тому, що проведення подібних турнірів є надзвичайно важливим, адже «основна мета футболу – об’єднувати дітей, прививати їм любов до спорту та здорового способу життя, а ті емоції, які вирували на футбольних полях – це те, за що ми любимо футбол».

Усі команди-учасниці отримали медалі, дипломи, футбольні м’ячі від Федерації футболу України та Благодійного фонду «Розвиток футболу України», а також  запрошення разом зі своїми батьками відвідати матч національних збірних України та Хорватії, який пройде 9 жовтня на НСК «Олімпійський».

Інформацію та фото взято із сайту ФФУ. Фото Павла Кубанова.

You may also like...

Напишіть відгук