Холодна погода не перешкода для фестивалю футболу!

21 жовтня на стадіоні «Хімік» в м. Сєвєродонецьку проведено фестиваль в рамках проекту Play Away, Play Everywhere («Грай на виїзді, грай скрізь»).

З вітальним словом виступили почесні гості: Ольга Петрівна Лішик – заступник голови Луганської ВЦА, Олексій Іванович Ярош – заступник голови міста Сєвєродонецька, Віктор Олексійович Безрук – голова Луганської обласної федерації футболу, Антон Михайлович Волохов – начальник обласного управління молоді та спорту, Юрій Олексійович Кузьменко – начальник відділу у справах молоді та спорту міста Сєвєродонецька.

По закінченню церемонії відкриття, на 12 майданчиках футбольного поля волонтери, разом зі своїми асистентами, приступили до проведення занять. Діти у захваті займалися всередині своїх майданчиків, з цікавістю переходили на нові, виконували інші завдання та вправи з футбольними м’ячами. На одному з майданчиків проводилися бесіди за участю місцевого підрозділу Національної поліції і психолога.

12 команд, 192 дитини віком від 6 до 13 років з м. Кремінної, м. Сєвєродонецька та с. Красноріченського взяли участь у фестивалі та отримали заряд позитивних емоцій. Усі школи, діти з яких взяли участь у фестивалі, отримали спортивний інвентар, наданий Федерацією футболу України та БФ «Розвиток футболу України».

You may also like...

Напишіть відгук